Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt olyan magyarok...

Vannak itt olyan magyarok ,akiket a cigányok moreznak, mert azt hiszik róluk hogy ők is cigányok? Amugy elég vicces, aztán egy idő után rájönnek, hogy mégse lehetek az, mert nem úgy beszélek, meg viselkedek.

Figyelt kérdés
Nekem ilyen nagyon sötétbarna a hajam, meg a bőröm is kreol, de nem vagyok cigány, még myheritage eredményem is van róla, nyugat ázsiai Törökország, Irán területét hozta ki pár százalékban, tehát nem India, ahonnan ugye a cigányok származnak.

2023. jan. 8. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egy haverom szokta mondani, de vele vannak ilyen poénok köztünk, hogy "romás" dolgokat mutatunk vagy küldünk egymásnak. Egyikünk sem roma származású, de mindig szoktunk az ilyeneken röhögni. Ezt csak úgy leírtam.


De egyébként nem kell az ilyesmit komolyan venni tőlük. Ha akarnak valamit akkor nekem is "tesó" meg ilyeneket mondanak. Ez amolyan nyelvük járása. Szóval elég tenyérbe mászóak tudnak lenni. Nem is ismerem igazán és odajön tarhálni úgy, hogy "tesó".

2023. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

A kreol nem cigány, de mit számít hogy genetikában vagy kultúrájában más ha kinézetre ugyanaz?!

A modern értelmesebb igényes cigányok sem szeretik ha a többihez hasonlítsák őket!

2023. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Nekem fekete hajam van kreol bőröm, és vagy cigánynak vagy pedig valamilyen semlegesnek néznek. Az érdekes az, mikor munkás ruhában vagyok akkor inkább nézik ki belőlem a roma származást, mert hát ugye szigetelős vagyok. Mikor meg kimenőbe az nálam rock/metál stílust jelent, na akkor meg nem néznek romának.
2023. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as mi az hogy semleges? :)
2023. jan. 8. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:

"3-as mi az hogy semleges? :)"


Nem magyar, de nem is roma.

2023. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös akkor valami külföldinek néznek talán, mondjuk arab, dél amerikai vagy ilyesmi, de mondjuk ez nem jellemző Magyarországon. Pont ezért is skatulyáznak be mindenkit, akinek kicsit barnább a bőre, mint a falfehér, hogy már van benne egy vonóval, ami egy baromság, mert ezer másféle származás is lehet.


Emlékszem még általános iskolás koromban is összesúgtak mögöttem, hogy van aki szerint roma van aki szerint nem roma, ez is nagyon idegesítö volt. Utána meg bekerültem középiskolába ott is mindenki cigánynak nézett, aztán kellett egy fél év, mire leesett nekik hogy nem. Munkahelyeken is ez volt, sorolhatnám. Talán mikor külföldön voltam, ott álltak legközelebb az igazsághoz, hogy inkább ilyen mediterrán török spanyol olasznak néztek. De már leszarom egyébként.

Lehet hogy a honfoglaláskori magyarok kinézete, akik Nyugat.Közép Ázsiából jöttek sokkal inkább hasonlított az enyémre, mint a mostani sok szláv meg sváb elemmel felhígult magyarság. Mondjuk bennem is van jócskán az utóbbiból, de mégse az dominál kinézetben.

2023. jan. 8. 13:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Jelen.

Félig iraki származású vagyok,gyerekként gyakran neztek romának

2023. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elso, de ha teged kinevetnek hogy paraszt vagy besertodsz 😂
2023. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Az, hogy more embert jelent és nem feltételez semmijen etnikai hovatartozást. Engem nácizni meg árjázni szoktak, mert szőke, kékszemű vagyok(szerintem te jobban jártál), egyébként az , hogy ki hogyan beszél, viselkedik az nem csak a származásán múlik. Találkoztam már tisztességes, jófej cigányokkal és köpedelem féreg magyarokkal(meg fordítva is) egyaránt.
2023. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es ez igaz.
2023. jan. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!