Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az internetes trollok élőben...

Az internetes trollok élőben is ennyire elviselhetetlenek?

Figyelt kérdés
Bántalmaznak embereket élőben is? Egyébként miért trollkodnak, mentálisan sérült emberek?
2023. jan. 9. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Élőben nyilván nem ilyenek, mert ott félnek az esetleges következményektől. Illetve ha nagy is a pofájuk, erősen megnézi, ki az akibe belekötnek.
2023. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert jólesik nevetni mások idióta problémáján. Mondjuk én sosem írok ki kérdést, túl sok a namajdénmegmondomafrankót féle félnótás, és marha jó felhúzni őket az égig. Nem vagyok mentális beteg, tökéletesen élem az életem, de néha kell egy kis kikapcsolódás. 😃 Élőben is ilyen vagyok és csak gratulálni tudnátok hozzá.
2023. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Élőben? Dehogyis...


Nézd meg a Facebook-ot, minden trollnak vagy nincs profilképe, vagy valami állat/táj/szimbólum van beállítva. Aki még az interneten sem meri vállalni a pofáját, szerinted élőben mennyire vagány? Ráadásul szerintem a többség még a nevét sem vállalja, valószínű csak valami kitalált név, tehát kamu profil. Van neki valós, de azzal nem mer ugatni.

2023. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a videó szerintem jól rámutat a netes trollok kilétére. Az itt, GYK-n lévő trollok elég nagy százaléka nagy eséllyel hasonló helyzetben és álapotban van, mint a videóban bemutatott csávó. Érdemes végignézni.


https://www.youtube.com/watch?v=P51yWUeHKJo&ab_channel=VivaL..


Ennek ellenére amit tesznek az toxikus és nem elfogadható.

2023. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, élőben ők azok akik lesütött fejjel mennek az utcán. Akin látod, hogy egy “sziát” nem merne mondani na ő lessz az internetes megmondó emberke. Tipik kocka srác kinézet, 0 önbizalom.
2023. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Hogy jön ide a mentális sérültség? Meg mi az a troll?
2023. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Én igen. Nincsenek is barátaim, pont ez miatt. A munkahelyemen is egy ember kivételével mindenki utál. Nyilván a való életben nem adom ikyen durván, mert amúgy félek, hogy megpofoznak, elég gyáva vagyok.
2023. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7, feltéve, hogy ez nem egy troll válasz

Ez miért jó neked?

2023. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Eloben csondbe vannak 😅 csak arc nelkul megy
2023. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Nekem a kedvencem az a kérdező aki közlekedés kategóriában mindig kiírt valami fiktív "megtörtént eset" sztorit. Ami mindig arról szólt, hogy a kérdező volt a kemény.


Rádudáltak, ő meg kiszállt, odament, megmondta a magáét, stb.


Valójában meg tudjuk, hogy nem ez történt, az biztos, hogy rádudáltak, de az is biztos, hogy nem ment oda hőbörögni, csak a sértett egója rendberakása céljából le kellett írja a sztorit.


Mondjuk szerintem mindenkinek vannak ilyen kamu sztorijai, amivel a saját egónkat próbáljuk gyógyítani tulajdonképpen saját magunk előtt :D

2023. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!