Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel telt a napod? Mit...

Mivel telt a napod? Mit csináltál ma? Hasznos volt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 9. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Csodás volt ahogy kezdődött..


Migrénes fejfájás, hányinger, látótér kiesés és szédülés. De nem adtam fel, vettem be gyógyszert és ittam egy adag kávét, meg szívtam ilyen mentolos "nózi" cuccot az orromba, hogy kicsit hátha elzsibbad a fejem. Végül hányingerem lett a sok kávétól, ezért vettem pár falat fornetit és a munkahelyen már javult valamennyit. De egész nap fejfájós szédülés volt. Délutánra már elmúlt. Szóval kb így telt.


Amikor pedig hazaértem, ettem és csináltam házi csirkemell felvágottat, majd leültem pihenni.

2023. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
43%

Tanultam a vizsgámra és randiztam egy sráccal, szóval elég jól, de a randinak nem lesz folytatása.

L

2023. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
#2 Holnap talizol velem is?
2023. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Mai nap, egy szürke esős napra ébredtem.

Sokkal jobban örültem volna ha nem ezen a héten esik az eső.

Szépen felekeltem,majd jött a napi rutin.

Reggeli hot dog volt.

Ezek utána jött egy laza meló.

Meló után jött az ebéd, aztán hosszabb szieszta következett amiben jól ki is aludtam magam.

Nemrég ébredtem,eszek valamit aztán le is zárom a mai napot.


Így telt most ez a szürke esős hétfői nap.


Neked hogy telt kérdező?

2023. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
A nap du.-ig egysíkú, megszokott, majd a nap végére felpörgött, mert jött egy S.O.S feladat.
2023. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Délelőtt a délutáni vizsgámra készültem még egy kicsit és felbuszoztam az egyetemre. Délután pedig megírtam az utolsó vizsgám, aminek pár perce jött meg az eredménye, és ez is 5 lett. Úgyhogy velem most madarat lehetne fogatni:)
2023. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Esett az eső és front volt, szétmegy ilyenkor a fejem, nem tudok koncentrálni.
2023. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Tegnapi bulibol delelott ertem haza ugyh kb fel napot aludtam. Aztan lementem a kondiba most meg rendeltem kajat es psezek
2023. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Egész nap azon csodálkoztam, hogy mennyire erős az ország soft power-e, azaz, hogy olyan helyen élünk, ahol mindenki megszakad az erőlködéstől, mégse dolgozik senki:) Semmit nem tudtam elintézni... Mindenki lógott.
2023. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
A tegnapi napom munkával telt. Nyolckor indultam, hétkor hazaértem. Számomra annyi haszna van a munkanapnak, hogy olyankor legalább nem otthon kell fűteni.
2023. jan. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!