Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A két végletű emberek közül...

A két végletű emberek közül melyek zavarnak jobban?

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 15:47
A kérdező szavazást indított:
Akik mindig, vagy általában finoman elhallgatják az igazat, hogy ne bántsanak meg.
Akik sokszor nyíltan cáfolnak, kritizálnak, még ha nem is jogtalanul.
Ezek közül egyformán mindkét típus.
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az első. Rühellem a sunyi konfliktuskerülőket.
2023. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Megnézném azt az embert aki minden helyzetben őszinte:)
2023. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Van olyan ismerősöm aki nagyon őszinte, kritikus. Nehéz volt hozzá szoknom, volt is belőle párszor sértődés a részemről. Most már jobban értékelem ha valaki őszinte, nem szeretem ha ellhalgatják az igazságot csak azért hogy ne bántsanak meg. Az őszinteséget is lehet túlzásba vinni, pl ha valaki sokszor elmondja ugyan azt a kritikát, vagy bunkón közli. Ebben az esetben zavar ez a viselkedésforma.
2023. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
#3 így van, több párkapcsolattal a hátam mögött azt kell mondjam, az őszinte nyílt kommunikáció ritka kincs. Sokan nem beszélik meg a problémákat, hanem csak eltűnnek vagy jópofiznak, mintha semmi gond nem lenne, közben van. Ez sunyiskodás és én se szeretem.
2023. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
33%
A sunyik jobban zavarnak.
2023. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!