Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik emberek zavarnak...

Melyik emberek zavarnak jobban: a szinte soha meg nem szólalók, vagy az állandóan a szájukat járatók?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Akik alig szólalnak meg.
Akik állandóan, vagy gyakran járatják a szájukat.
67 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Amelyik egyfolytában pofázik!
2022. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
szerintem az állandóan beszélők rosszabban kezelhető típus. mikor elmentem dolgozni egy húsfeldolgozóba, az első napokban volt aki azt gondolta rólam hogy néma vagyok mert nem szóltam magamtól semmit, nem beszélgetni mentem oda hanem dolgozni :D
2022. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a pofázók, aki meg se szólal az miben zavar egyáltalán? Észre se veszed hogy ott van.
2022. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Helyzettől függ. Legjobb a kettő között.


Amúgy állandóan pofázós is lehet sokféle. Egyik haverom apja végtelenül tud beszélni, elkezdi és csak mondja a sztorikat. Viszont érdekesen adja elő, meg alapból intelligens ember, csak szeret beszélni.


Lehet minden nap sok lenne, de 1-1 napra kifejezetten jó társaság.


Ellenben vannak olyan munkatársaim, akik folyamatosan a semmiről beszélnek, ha a legkisebb szél éri őket azt is világ drámájaként adják elő, folyamatosan csak panaszkodnak, na az rohadtul sok tud lenni.

2022. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Aki egy szót se szól a társaságban, de a hátad mögött már nyolc sztorit mondott rólad.
2022. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Aki nem bírja befogni.
2022. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Aki hülye létére állandóan okoskodik, és jár a szája.
2022. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ; munkahelyen gyűlölöm a beszédeseket mert csak nehezebbé teszik a napomat azzal hogy lefárasztanak, ha viszont a szabadidőmben vagyok társaságban, akkor egy szótlan ember miatt mindig kínos lesz a hangulat.
2022. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan ismerősöm aki annyit dumált, hogy én szóhoz se tudtam jutni. Mire hozzá tudtam volna egyáltalán szólni a témához, már másról beszélt.


Ugyan ez az ismerősöm folyamatosan fényezte magát és magáról beszélt vagy hogy mit csinált.

Rettentő idegesítő volt. Az se érdekelte amikor csak annyit válaszoltam neki, hogy "aha az jó". Csak mondta és mondta tovább

2022. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

A folyton beszélő, folyton telefonáló nőket.

Számomra egy nő akkor vonzó,ha tud értelmesen beszélni és tud hallgatni.

2022. okt. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!