Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy úgy...

Volt már olyan, hogy úgy voltál rosszkor rossz helyen, hogy valójában nem te voltál rosszkor rossz helyen?

Figyelt kérdés
Mondjuk véletlenül megláttál valakiket titokban smárolni, vagy meghallottál olyat, amit nem mondtak volna, ha tudják, hogy ott vagy stb. Olyan helyzetekre gondolok, amikor a másik embereknek lenne igazából kellemetlen a szituáció, mégis te érzed magad kellemetlenül.
2023. jan. 11. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jan. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Akkor ő mondja azt, hogy rosszkor volt rossz helyen. De te is mondhatod, hogy rosszkor voltál rossz helyen. (Ugyan annál a szitunál). Szóval hülyeség a kérdés. Mindenki rosszkor volt rossz helyen.
2023. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Talán
2023. jan. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Legalábbis amennyire értem ezt a barokkos, bonyolult megfogalmazást, amit akár úgy is feltehettél volna, hogy lettünk-e már szem- és fültanúi véletlenül valaminek, aminek nem kellett volna/kínos volt.
2023. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Igen. Első napom éjszakai portásként. Üres volt a gyár (elvileg, azt mondta akit váltottam). Egyszer csak menne ki egy kocsi, és telibe neki megy a korlátnak. Egyenesen bele vezetett. Kimentem, megkérdeztem minden oké?

Először idegbeteg fejjel nézett rám a pasi majd amikor észrevette hogy nem akarok gondot kedvesre változott. "Öömmmm nem láttam a korlátot, véletlen volt csak." "naon sötét van" "Neeem nem kell segítség, mindjárt megoldom és megyek".

Full részeg volt, volt vele egy nő is.


Mint kiderült a lánya a gyár igazgató felesége. Az öreg házas, aki vele volt az egy ottani dolgozó nő volt aki a szeretője volt (mindenki tudta).

Kb 2 hónapot dolgoztam ott, majd olyan 4-5 év után újra jelentkeztem portára. Az öreg interjúztatott és megjegyezte hogy mi ismerjük egymást. Mosolyogtam hogy igen. Ennyiben maradtunk 😂 Felvett újra

2023. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
"úgy voltál rosszkor rossz helyen, hogy valójában nem te voltál rosszkor rossz helyen" --> azt vágod, hogy ennek így k*rvára semmi értelme? 😀
2023. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Suli wcben egy lány szopott egy srácot, amikor bementem. Kijöttem és mentem a másik emeletre. Nem szóltam senkinek róluk.
2023. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vonaton smárolt a párocska egymással, de az ő döntésük volt, hogy ott lesznek kretének. Én meg otthagytam őket:).
2023. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!