Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy a nőknek milyen...

Igaz hogy a nőknek milyen szörnyü életük van?

Figyelt kérdés
mindenki csak meg akarja dugni őket
2023. jan. 11. 12:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Igaz hogy a nőknek milyen szörnyü életük van?"

Nem, nekem csak akkor volt szörnyű az életem amikor még nem számított nő vagyok vagy férfi - gyerekként. Az öcséimnek ugyanolyan rossz volt. Nöként a saját életemet élv nem volt szörnyű soha. Nem is tökéletes, de nem is rossz.

"mindenki csak meg akarja dugni őket"

Hááát nem.

Bár így lenne! :)

2023. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

#10


Én feküdtem már le több pasival is kapcsolaton kívül, egyikük se éreztette hogy egy darab hús vagyok csak. Lehet ezt kultúráltan is. Az hogy mindketten csak szexet szerettünk volna a másiktól, az előre le volt tisztázva. És nem csak arról szólt, hanem időt töltöttünk együtt, csak én például mentálisan nem voltam azon a helyen, hogy egy párkapcsolatot fenntartsak. Nincs semmibaj a szexxel, azzal sem ha valaki csak azt szeretne, de lehet azt is úriemberként előadni.

Ha elmegyek valahova nem akarom azt hallgatni idegenektől, hogy de megbszna vagy hogy esetleg megerőszakoljon valaki. Nem kellenek a kéretlen szexuális tartalmú beszólások sem. Vannak azok a pasik akik bárkit megdugnának, csak lyuk legyen a lába között, na ilyenekkel nem állnék le. De akikkel együtt voltam, nem ilyen felfogásúak voltak, legalábbis nem éreztették.

2023. jan. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
11%

Az tuti, hogy szörnyű az életük!

El sem tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet felkelni reggel 10kor feldobni a sminket és csinálni 200 képet, abból meg kiválasztani azt a kettőt amit feltehet onlyfansre..

Meg nagyon szörnyű lehet kiválasztani a napi 20 jelentkezőből, hogy ki vigye el ingyen kajálni.

Arról meg nem is beszélve, hogy úgy kell öltözködni -2 fokban is, hogy látszódjanak az ikrek..

2023. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
13, látom, te nem ismersz egy nőt sem XD
2023. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#12 tehát akkor csak azok a csávók akarjanak csak megdugni, akikről te is azt akarod. reális.
2023. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#14

Igazad van ezek nem is azok:D De sajna csak ilyen kategória jut nekem. Az átlag rám se mer nézni.😔

2023. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

#15


Nem ezt írtam. Akikkel lefeküdtem sose mondtak olyat hogy de megdugnálak vagy bármi közönséges megnyilvánulás.

Sőt, nem is a szexen volt a hangsúly..

2023. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17 nyilván nem a szexen. ha nem lett volna szex is találkozgatnak veled.
2023. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen, mert volt akivel pl évekig csak barátok voltunk. Ne magadból indulj ki.
2023. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez, mint a kéretlen hírnév. Borzalmas, mikor nem bírsz kimenni az utcára vagy nyugodtan végezni a dolgod például egy edzőteremben vagy fürdőben, mert valakinek muszáj kéretlen megjegyzésekkel kommentálni a puszta létezésed.


És itt még nem volt szó arról, hogy valaki annyira nem bír magával, hogy a törvényt is átlépi a pináért, nem csak szimplán a rohadt tuskó.

2023. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!