Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy a nőknek milyen...

Igaz hogy a nőknek milyen szörnyü életük van?

Figyelt kérdés
mindenki csak meg akarja dugni őket
2023. jan. 11. 12:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Miért egyébbként mi mást lehetne csinálni a nőkkel ? Másra nem jok.
2023. jan. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én túlsúlyos voltam tiniként. Volt párom, ő nyilván szexelt velem, de rajta kívül a kutya nem akart. Lefogytam, csinos lettem, megtapasztaltam a 20-as éveim elején, hogy milyen az, amikor tényleg úgy néznek rád, mint egy darab húsra, mennyire védtelen vagy, csak rajta múlik, hogy megerőszakol e, vagy csak bámul. Amikor egy utolsó k.urvának érzed magad, mert nyáron rövid nadrágban vagy és pont egy építkezés mellett kell elhaladnod. Amikor beleszeretsz abba, aki szívesen megdug néha, de ennél többet nem akar. Amikor nehéz komoly kapcsolatot találni, mert inkább egyből rátérnek arra, hogy miket vállalok be az ágyban. Aztán meghíztam megint, egy tízessel több is vagyok kilóban, mint tiniként. Van párom, ő szeret engem, szexelünk is. Nem igénylem, hogy megnézzenek, de tényleg feltűnt, hogy senki nem bámul, senki nem kezdeményez, senki szemében nem látom, hogy szépnek tartana, nem írnak rám random. Most fogyózom, nem akarok másnak tetszeni, de igenis örülnék, ha legalább egy random férfi azt gondolná, hogy jól nézek ki...
2023. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
34%

Dehogy nehez, ez csak onsajnaltatas

Es csinos no vagyok, sokan beprobalkoznak

Csak en ezt nem elem meg borzaszto nehezsegnek meg zaklatasnak 😂 az elet velejaroja, ha nem tetszik vagy felidegesit hat Istenem, bar ne lenne ennel nagyobb bajom...

23/N

2023. jan. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!