Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én nem szeretek bár...

Csak én nem szeretek bár gyerekes játékokat játszani 23èvesen már? Vannak olyan felnőtt emberek aki imádnak gyerekes játékokat játszani! Én számítógépes komoly játékokat szeretem nem azt hülye kirakós meg ilyenekre gondolok!

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 10:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Utálom az ilyen hülye játékokat!
2023. jan. 14. 10:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne foglalkozz velük, hanem játssz a saját játékaiddal.
2023. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kártyajáték gyerekes? Igen van olyan is meg van kifejezetten felnőtteknek szóló. Társasjáték is van gyerek és felnőtt kivitelben is.

Felnőtteket én még nem láttam gyerekeknek szóló kártyajátékot játszani, ha nincsennek ott gyerekek akik miatt történik.

2023. jan. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megvan a saját szórakozása.Ha ezzel érzi boldognak magát és másoknak nem árt vele,akkor nyomja.Ez magán dolog.Viszont mások életével foglalkozni,ahelyett hogy a sajátunkat raknánk rendbe

az a gyerekes.

2023. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
A kettő között az a lényeges különbség, hogy a társas játék szocializál, a számítógépes játék, antiszocializál. Mindenki maga dönti el, hogy számára melyik jobb.
2023. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez most trollkodás akar lenni? Mert ha nem akkor elég gyerekes felfogásra vall.
2023. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!