Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz erről a mondtaról...

Mit gondolsz erről a mondtaról? Ezt menyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy egy barátom már csinált újraèlesztèst, egy 16 èves srácon. Sikertelenül (állítólag 2* visszajött). Ès (kíváncsi voltam, rákèrdeztem) hogy milyen èrzès volt. Ès azt mondta, hogy "Semmilyen... Nem fèltem, nem pánikoltam, nem voltam ideges... Legalábbis visszaemlèkezve nem emlèkszek, hogy ilyen lett volna... Tudtam mit akartam, ès mit mièrt csináltam... De volt egy olyan èrzèsem, mintha valami, vagy valaki lett volna mögöttem, ès el akarja vinni a srác lelkèt... Ès vègül magával is vitte."


Soha nem voltam ilyen helyzetben, nem is szeretnèk... Ès inkább az èrdekelne, hogy aki újraèleszt èlesbe, milyen gondolatai vannak közben, vagy lehetnek? Esetleg szemèlyes tapasztalatotok ha van...


2023. jan. 15. 12:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy mit èl át akkor, illetve utánna?
2023. jan. 15. 12:24
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Ilyenkor felszabadul egy csomó adrenalin, ami nem hagy pánikba esni, és az izmaid cselekvésre ösztönzi. Voltam ott újraélesztésnél, vettem ki öngyilkos kezéből kést, és húztam már ki embert autóból.


Egyszerűen úgy érzed, "nem álldogálhatsz csak úgy itt, tedd, amit csak tenni tudsz!" - így tudnám leírni az érzést.

2023. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Adott helyzetben ugy sem godnolkodik az ember csak cselekszik.
2023. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!