Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek minimalistábban hozzáállni az élethez?

Figyelt kérdés
Miért kell a 8K-s meg bánat tudja, hogy milyen TV? Szerintem meg lehet lenni TV nélkül is. A telefon vagy laptop nyilván kell. De a modern ember többnyire halmoz. Hiteleket vesz fel, hogy a legértelmetlenebb kütyüket beszerezze, aztán meg jajveszékel, hogy drága a párizsi. (Ami amúgy tényleg drága, de most nem erről van szó.) Miért nem tudnak legalább egy kicsit takarékosabbak lenni?

2023. jan. 15. 13:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan gondolkodok mint te.

Lehetne jobb tv-m de nincs rá szükségem.

Lehetne nagyobb erősebb autóm de ami van is megfelel a célnak.

Ahol tudok spórolok és nem veszek olyasmit amire nincs szükségem.

Cserében nem kell kétségbe esnem ha behal a mosógép vagy a hűtő.

2023. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
79%

Akik a lepontozóknak akik azt hiszik hogy nem omlik össze ez a társadalmi rendszer ezeket a videókat ajánlom megtekintésre (ugyanis hosszú lenne leírnom miről szól ez az egész).


https://www.youtube.com/watch?v=L5_sbqG7fMY

https://www.youtube.com/watch?v=68LXTvDBAFw

2023. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
57%
Ezt inább vagyoni különbsêg... Most mond azt, ha annyi pènzed lennem mint Mèszáros Lőrincnek nem vennèl mindenből a legjobbat? Lehet nincs rá szüksèged, de mièrt nelegyen?
2023. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
#13: Nem. Csak azt venném meg, ami igazán kell. Higgyétek el, nagyon kevés azon dolgok száma, ami nekem kell. Annyiban egyetérthetünk, hogy ezek valószínűleg nektek felesleges dolgok. De én alapvetően az összeomlásra készülök, szerencsére már gyerekkorom óta.
2023. jan. 15. 17:41
 15/37 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező, elég szar életed lehet, ha te már gyerekkorom óta csak az összeomlást várod.. 🤣

Ahelyett, hogy vígan élveznéd az életet, amit kaptál, te pont az ellenkezőjét teszed.

Nem baj, lesz majd mit megbánnod a halálos ágyadnál, hogy mit mulasztottál el, csak azért, mert te egész életedben olyat vártál, ami el se jött.


Sebaj, én helyetted is élvezem a lehetőségeimhez mérten az életet. ☺️

2023. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
26%
Jav..gyerekkorod
2023. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
#15: Vihogjál csak, itt lesz mindjárt. ;)
2023. jan. 15. 18:39
 18/37 anonim ***** válasza:

Szerintem ez illik ide.

4 perc akinek nem sok az nézze meg.


[link]

2023. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
53%

Mit is mondtál, hány èves vagy?

Tudod aki megteheti, az meg is teszi.... Ès nem egy tèvèről beszèlünk... Ott a ház, a kocsi, a nyaralás belföld vagy külföld, a mosogatógèp, a mosogèp, a hűtő... Mièrt veszünk jobbat? A kènyelem miatt... Te ezeket nem fogod megèrteni, hidd el... Ezzel a mentalitással... Lehet beszèlni, mi lesz 5 èv múlva... Lehet 2 nap múlva összeesel... Lehet èn is.... De èn a családommal boldog èletet èltem, kènyelemben, biztonságban... Te mit hag, hátra, ha 2 nap múlva meghalnál?

2023. jan. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Egy jobb helyesírást biztosan. Habzsold az életet, Mr. Konzumidióta.
2023. jan. 15. 18:49
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!