Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak az emberek...

Miért nem tudnak az emberek minimalistábban hozzáállni az élethez?

Figyelt kérdés
Miért kell a 8K-s meg bánat tudja, hogy milyen TV? Szerintem meg lehet lenni TV nélkül is. A telefon vagy laptop nyilván kell. De a modern ember többnyire halmoz. Hiteleket vesz fel, hogy a legértelmetlenebb kütyüket beszerezze, aztán meg jajveszékel, hogy drága a párizsi. (Ami amúgy tényleg drága, de most nem erről van szó.) Miért nem tudnak legalább egy kicsit takarékosabbak lenni?

2023. jan. 15. 13:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki úgy él, ahogy akar. Neked ahhoz semmi közöd, hogy ki vesz 8-K-s TV-t, és ki nem. Saját életedből hozd ki a maximumot, és azt vegyél, ami neked tetszik. Mindenki arra költi a pénzét, amire akarja.
2023. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

Azért kell, hogy szép legyen a képe.


Szerintem is meg lehet lenni sok dolog nélkül is, ami számodra meg fontos.

2023. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
15%

#2

Én sose rinyálok, nekem van pénzem, azt beosztom. Általánosságban írtam, te pedig ne oszd itt az észt. Biztos van olyan, ami számodra fontos, én meg azt mondom rá, hogy teljesen felesleges.

2023. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
#4: Egyelőre még nem te szabod meg, mit csináljak. Nem baj, az utcán majd én élek túl jobban. Halmozzál, fogyasszál. Én meg majd elveszem a kajádat, ha beüt a crash.
2023. jan. 15. 14:05
 5/37 anonim ***** válasza:
75%

" Telefon, laptop nyilván kell." Ki szerint? Nekem nincs laptopom. Neked van? Miért nem tudsz meglenni nélküle, és egy kicsit inkább takarékoskodni?

Arra szerettem volna rávilágítani, hogy minden nézőpont kérdése. Egy afrikai számára te ugyanolyan pocsékoló, fogysztói életet élsz, mint számodra egy amerikai.

Úgy működik ez, hogy minden ember a saját életében szeretne jól élni, vásárolni, szórakozni, autót vezetni, stb. Senkit nem érdekel, hogy tönkretesszük a Földet. Miért? Mert nem hirtelen történik, hanem fokozatosan. És a felelősség is eloszlik az emberek közt, nem én személyesen írtom ki a jegesmedvéket, így nyugodtan alszok. Mindenki más ugyanígy van vele, de ez a jegesmedvéket nem menti meg.

2023. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%

😂🤣🤡🐑


Remélem nem dohányzol, nem iszol alkoholt, mert ezek számomra mind fölösleges pénzkidobások.

2023. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
Nekem4K 155 cm samsung tv-m van, ps4 el. Ha van egy kis szabadidőm, akkor pohentet a játèk... Ha már pihenek, legyek kènyelembe, legyen egy kènyelmes szèk, ès uccu neki hadd szójon... Neked minek számítógèp? Tökre meg lehet lenni nèlküle...
2023. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
37%

"Mindenki úgy él, ahogy akar"

Sajnos nem. Mert minden döntése a tömegnek hatással van sajnos a józan emberek életére. Ha te azokat a cégeket eteted pénzzel, akik egyébként rabszolgaságba hajtanak, akkor tájékoztatni kell téged a hülyeségedről. Közösen élünk a bolygón, és eddig is jól elcseszte a sok hülye nekünk. Én legszívesebben a fogyasztókat külön bezárnám egy helyre, ahol örökké a mának élhetnek és a facebooknak.

2023. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%
Ezt programozta bele az emberekbe a fogyasztói társadalom. (És pont ez lesz az oka annak hogy nemsokára szétesik ez a társadalmi rendszer.)
2023. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
#9: Remélem, minél előbb.
2023. jan. 15. 15:38
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!