Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy bírnátok, ha egy év...

Hogy bírnátok, ha egy év alatt elvesztenétek apátokat és két nagyszülőtöket is?

Figyelt kérdés

Velem ez történt.

Gyakorlatilag csak anya maradt nekem és ennyi.

Úgy vagyok vele, ha vele is történik valami, gondolkozás nélkül megyek utánuk, mert én ebből már nem kérek.


Érdekelne más hogy van ezzel.



2023. jan. 16. 07:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Egyikőjükkel se vagyok beszélőviszonyban, és elég rossz véleményem van róluk. Anyukámról is. Ettől függetlenül nem kívánom a halálukat, de ha így alakulna, kb. nem érdekelne.
2023. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Minek kérdezed, ha mindenkit lepontozol??
2023. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy ő pontoz le? Eleve egymaga nem is tud.
2023. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én világ életemben nem voltam közel az apukámhoz és az ő szüleihez, ezért szerintem nem nagyon hatna meg, ha elveszíteném őket. Ha közelebb állnék hozzájuk, akkor nyílván borzasztóan rosszul esne, de tudnám, hogy itt vannak a barátaim, anyukám és rájuk számíthatnék.

2023. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon hehezen bírnam.

Én most két szeretett állatkámat veszítettem el alig egy hónap különbséggel. Semmivel sem kisebb fájdalom. Nem igazán vagyok még most sem topon lelkileg.

2023. febr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, kérdező?


Lehet, hogy jót tenne egy pszichológus felkeresése.

Ezek nehéz élethelyzetek, elveszíteni valakit mindig nagyon nehéz, jó lenne, ha tudnál igénybe venni segítséget.

2023. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező egyszer mindenki meghal ez a dolgok rendje sajnos el kell fogadni.nekem kiskoromban mindkét szülőm meghalt bár engem annyira nem viselt meg sosem voltam velük szoros kapcsolatban.
2023. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!