Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális kedves nők?

Ez normális kedves nők?

Figyelt kérdés

Elmondaná valaki, hogy sok nő mit élvez az olyan zenékben, aminek a dalszövege nőket megalázó, és gyakran másról sem szól, mint a "kinyaltam egy p*nát", "lesz*pták a f*szom", "megb*sztam, a rondákat eldobtam" és hasonló?


Egy nő hogyan lehet képes befogadni az ilyeneket? Vagy csak azért mert híres valaki, mondhat ilyeneket? Erre miért nem háborodnak fel a kövér nők, akik a legtöbb számban regradálva vannak, vagy egy számban konkrétan szidva vannak? Ez miért olyan elfogadott? Illetve egy átlagos férfi nemi szerve miért másabb, mint egy hírességé, akinek csak annyira kell, hogy ürít, vagyis teljesen kihasználva a nőiességét, ahogy az egyik barátnőm is dicsekedett ezzel. Ha engem is megb*szna egy híresség, hú de sokkal többet érnék. Ja nem.


Mi a véleményetek ezekről a szemét szenny tartalmakról?



2023. jan. 17. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem ismerek senkit, aki ilyeneket hallgatna.

Egyébként azt simán el tudom képzelni, hogy nem mindenki érti azt, amit hallgat.

Nekem pl. volt olyan angol szövegű szám, amit gyerekkoromban szerettem, majd felnőttként meghallgattam, amikor már értettem is, és totál meglepődtem :D

2023. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Fogalmam sincs, kinek vannak ilyen zenéi, sosem hallottam még.
2023. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert ki hallgat ilyet? Meg mi ez egyáltalán? xd
2023. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom milyen társaságba jársz, de én a helyedben átgondolnám, hogy kikkel veszem magam körül, ha ez az átlag.
2023. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Érdemes környezetet váltanod, ha a tiédben ez megy.
2023. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Életemben nem hallottam még ilyen "zenéket", nem is ismerek sem férfit, sem nőt, aki ilyesmit hallgatna. Nagyon el vagy tévedve.
2023. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Konkrétan mik ezek a számok?
2023. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne magyar előadókra gondoljatok..

Szerintem azért mert egy kicsit sem ismerik a nyelvet, azt sem tudják mit jelent csak jó a ritmusa jól hangzik a szöveg aztán hallgatják meg buliznak rá.

2023. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meghallgatott egy Ganxsta Zolee albumot és most így látja a dolgokat.

Mondjuk azt az embert én se szerettem soha.

2023. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Vágom, hogy vannak ilyen számok, de nem nagyon ismerek senkit aki ezeket komolyan hallgatná :D de még viccböl se nagyon.
2023. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!