Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális kedves nők?

Ez normális kedves nők?

Figyelt kérdés

Elmondaná valaki, hogy sok nő mit élvez az olyan zenékben, aminek a dalszövege nőket megalázó, és gyakran másról sem szól, mint a "kinyaltam egy p*nát", "lesz*pták a f*szom", "megb*sztam, a rondákat eldobtam" és hasonló?


Egy nő hogyan lehet képes befogadni az ilyeneket? Vagy csak azért mert híres valaki, mondhat ilyeneket? Erre miért nem háborodnak fel a kövér nők, akik a legtöbb számban regradálva vannak, vagy egy számban konkrétan szidva vannak? Ez miért olyan elfogadott? Illetve egy átlagos férfi nemi szerve miért másabb, mint egy hírességé, akinek csak annyira kell, hogy ürít, vagyis teljesen kihasználva a nőiességét, ahogy az egyik barátnőm is dicsekedett ezzel. Ha engem is megb*szna egy híresség, hú de sokkal többet érnék. Ja nem.


Mi a véleményetek ezekről a szemét szenny tartalmakról?



2023. jan. 17. 12:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Az élet nem arról szól, hogy azt vizslatjuk, ma épp min sértődhetünk össze-vissza és baszhatjuk magunkat földhöz. Aki számára igen, azt csak sajnálni tudom.


Ez csak egy zene.

Az egyik kedvencem a SA-MY-D című szám, nem épp feminista értékeket közvetít, de nem is feladata. A szexista humoron is nevetek, mert szorult belém annyi intelligencia, hogy tudjam, mikor és hol van ideje és helye ezeket a dolgokat komolyan venni.


Számomra pont az a legnagyobb bohóc és a legkevésbé komolyanvehető, aki mindig mindent véresen komolyan vesz. Nem vagytok semminek a woke élharcosai, nem kell állandóan pattogni, mint kecskeszar a deszkán.


26n

2023. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Erről ez a reklám jut eszembe:

[link]

2023. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk, ha valaki nem tud nyelvet, pl angol (hát nekem se megy nagyon) akkor az vegye a fáradtságot,és fordítsa le. Google fordító stb. Én ezt szoktam. Van egy szótáram is (igaz mini) csak azt mindig elnyeli a föld. Így nagyjából sejthető mit hallgat.
2023. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem hallgatok szennyet.
2023. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mert emelett vannak benne jó szövegek vagy a dallam esetleg tetszik
2023. jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mőként szeretem a szexet. Engem aztán semmi nem sért azon, ha valaki arról rappel hogy őt leszopták. Egészségére.
2023. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ennyire nyíltan kimondó számmal még nem találkoztam.

De a nők egy részének bizonyára bejön.

Miért szeretik egyes nők, ha megalázzák és miért tűrik el a családon belüli erőszakot?...

Ez több évezredes elnyomás végterméke.

A nők mindig is alárendelt szerepet töltöttek be és semmibe nézték őket.

Aztán lehet ezen vitatkozni és cáfolni is. Ha csak a Bibliát nézzük, ahol a bűnbeeséskor átkot kaptak a nők, Éván keresztül az egyik, - epekedni fogsz férjed után... Vagy is behódolsz.

A gének és az átok együtt meg a szexuális vágyak keveréke, fura dolgokra képes.

Már bocsánat, de a behatolás is egy fajta "megadás, behódolás", alapból kiszolgáltatott helyzet.

A nő fogadja be a hímveszőt és nem fordítva ez egyfajta "legitimerőszak", amit élvez.

Nem mindig szeretik a nők a lájtos szexet, a keményebb is bejön, aztán valakinek még nagyon durva is.

A nőknek is van fantáziájuk és igen élénk néha az. Szeretik sokan a malacságokat is, mert rágerjednek és miért csak egy férfit izgathatnak szexuális töltetű dolgok.

Nem szerettem volna ezzel egy nőt sem megbántani, de sokaknak bejön az alárendelt és megalázó dolgok és nemcsak verbálisan, fizikálisan is.

2023. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elég a magyar zenék között is körülnézni. Nem szeretnék megnevezni egy előadót sem, hisz elég könnyen rájuk lehet találni.
2023. jan. 18. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!