Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan, aki nem tartja...

Van olyan, aki nem tartja viccesnek a Mr. Bean jellegű embereket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 18. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Vannak, persze. Mindenkinek más a humora.
2023. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Persze, vannak. Mindenki más, más érzelmi tartalékkal, ingerküszöbbel.
2023. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
82%
Nekem valamiért herótom van Mr. Bean-től :D
2023. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

A filmeken jól szórakoztam, de ha a valóságban találkoznék egy ilyen emberrel, szerintem nekem is herótom lenne tőle


Egyébként igen, nem midnenkinek van hasonló humora

2023. jan. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
A Mr. Bean filmeket, sorozatot szerettem, némelyiket kifejezetten viccesnek is találtam, azonban, ha a való életben lenne dolgom egy ilyen emberrel, nekem sem tetszene különösebben.
2023. jan. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Jelen. Valami szégyen jellegű dolgot éreztem mindig, mikor Mr Bean-t nézettek velem. Kellemetlennek tartottam az egészet.

Viszont más dolgokat szerencsére viccesnek tartok, úgyhogy tudok én is szórakozni. Aztán van, hogy a kedvenc humoristámat, vicces jelenetem, akármim megmutatom egy havernak, és ő mondja rá azt, hogy hát ez inkább kellemetlen volt.

2023. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Jelen. Kiskoromban is kétkedve fogadtam, nem minden esetlensége volt poén. Így ha a való életben is játszódna valaki egy ilyen szituban, azt sem tartanám nagy poénnak.
2023. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Én nem tartom viccesnek kicsit se,de számomra a Bud Spencer filmek se viccesek,figyelmet lekötőek sőt már idegesítőek.
2023. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
ÉN
2023. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én soha nem tartottam viccesnek Mr. Bean-t, iszonyatosan idegesített, de nem zavar, ha más szereti, csak ne akarja rám erőltetni.
ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!