Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mr Bean-t ha megnézné egy...

Mr Bean-t ha megnézné egy pszichológus milyen mentális zavart állapitana meg neki? Vagy ti mire tippelnétek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem létezik, és a férfi aki eljátszott az igazából normális. De én most a karaktert elemzem. Érdekelne emberek véleménye? És a valóságban tényleg van ilyen ember is? Mondjuk ha igen az biztos nincs szabadlábon. Bár mondjuk nem közveszélyes.

2021. ápr. 11. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Mr. Bean a maga módján egészen normális... :D Sőt, megkockáztatom, hogy "normálisabb", mint az a sok erkölcstelen, önző, undorító ember, akik társadalmunk túlnyomó többségét alkotják. Én személy szerint asperger-szindrómát vélek benne felfedezni.
2021. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze amúgy én is bírom. Nem rosszindulatból írtam ezt ki. Csak érdekel.
2021. ápr. 11. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, illetve sejtettem. Csak sokan félreértelmezik, azért szerettem volna egyértelmű lenni :D
2021. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
autista
2021. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Autista.
2021. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Szociopátiát egészen biztos. Azért mások ruhájának tönkretétele , hotel szoba falának kibontása, másik lakó fürdőjének használata , a világ egyik legdrágább festményének megrongálása, a vendéglátója házasságának tönkretétele, egy műtétben részvétel és betegben turkolás a legtöbb civilizált országban bőven börtönt eredményezne.
2021. ápr. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bennem van egy osztonos Mr Beanseg. De funkcional az eletem, csinos nonek tartanak stb... Es megis sok a kozos. Szuletett benazo vagyok. Es mikor nogyogyasztol elkoszonok, nagy lendulettel az erkelyre vetem magam, mashol kezemben marad egy egesz ajto, es allok es nem tudom, mi legyen vele. Hosszas a sor, de a kulsom miatt nem sorolnak vele egy ligaba pedig belul nagyon ugy erzek.
2021. ápr. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mr Bean persze egy mesterségesen összerakott személyiség, tehát egy dologgal nem jellemezhető. De például személyiségzavar biztosan van benne. A személyiségzavar durván röviden, azt jelenti, hogy valaki egy helyzetben, egy szituációban nagyon eltérően viselkedik az átlaghoz, a megszokotthoz, az elvárthoz képest, és ezt nem veszi észre. Tehát ha valakinek nem tünik fel, nem érti, a saját és környezte viselkedése közötti jelentős különbséget. Mr Bean tele van ilyen jelenetekkel, amikor Bean mindenféle helyzetben, a legnagyobb magabiztosággal, öntudatlanúl, extrém modon viselkedik.
2021. ápr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Az akkori kornak megfelelő IQ-jú ember.
2021. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-es, na ez a hozzászólásod az ékes bizonyítéka, hogy nem az dönti el, kinek mekkora az IQ-ja, hogy mikor született. (Már ha érted a célzást)
2021. ápr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!