Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben élsz most? Kis lakás...

Miben élsz most? Kis lakás vagy nagy lakás? Kis kertes ház vagy nagy kertes ház? Hogy tetszik, hogy érzed benne magad? Valójában melyenben élnél légyszívesebben?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 09:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Erdőben egy 36nm-res házikóban, kerttel, udvarral (van kerítésünk a vadak miatt).


Nyáron költözök 15 km-rel arrébb lévő faluba, rendes méretű családi házba.


Nagyon fog hiányozni ez az mostani helyem. Imádom az erdőt, az ablakból látom az őzeket, szarvasokat bent a sűrűben. Éjszaka is nagyon jó nyitott ablak mellett a hangokat hallgatni és arra elaludni.

Sebaj, nyáron majd fejhallgatóval youtube-ról kapcsolok természetzajt. :')

2023. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

52nm-es 2 szobás lakás, nagyon jó helyen.

Annyit szeretnék csak, hogy egy ilyen lakás a sajátom legyen, ne albérlet

2023. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%

Mi számít kicsinek és mi számít nagynak?

Kertesben élek 120m2 szerintem ez egy átlagos méret. Szeretem mert azt csinálok amit akarok és nem kell a szomszédokkal vitázni, hogy ne üvöltesse este 11kor a zenét mert tisztán áthallom a papírvékony falakon.

2023. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

2 szobás m2-es lakás egy társasházban.

A dombokra, erdőre és tóra néz, szóval gyakorlatilag a természet szélén.

Nagyon szeretem.


Hol élnék? Egy, dombok között elterülő tó partján, saját kis lakásban (40 m2-es is elég lenne) egy macskával meg egy huskyval :)

A klíma: örülnék, hogyha egész évben 20-24 fok lenne :), nem 36 vagy éppen -8

2023. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
81%
m2-es - ez nem kell :D
2023. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
28%

Budán a hegyekben van egy 400 nm újjáépített klaszicista házam,alul teremgarázzsal,uszodával,yacuzzival,szauna szoláriummal.

Bakonyi dombok között van egy 5 hektáros birtokon egy menekülőházam,egy régi vadászház,ha sok volt a céges dolgokból és csak kiakarok kapcsolódni.

Balatonnál egy nyaralóm van még,de ezt szinte mindig kiadom,egy hétig van csak szadon ilyenkor odamegyünk a avhaverokkal és mocskosul bekarmolunk egy hétig.

40-es férfi

2023. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy 68 m2-es panellakásban. Kezdésnek jó volt, de vannak benne gyötrelmes dolgok is, így inkább költöznék, ha megtehetném anyagilag. Évek óta gyűjtünk, hogy egy kis családi házba költözhessünk udvarral. A kínálat nem túl nagy, ahol keresnénk, és drágák is, még olyanok is, amik egy csomó felújításra szorulnak.
2023. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

#6

Nekem pedig saját űrállomásom van ^^


20-as nő

2023. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
Panelből (74nm)pokutca.120nm észak buda kertesházba.huszonévesen imádtam a panelt.kényelmes volt.de így negyvenen túl rájöttem imádok a kertben tenni venni.
2023. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%

6-os!

Híjnye az annyát!

Nav volt már feléd körbenézni?

2023. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!