Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha pasi létemre...

Nagyon gáz ha pasi létemre szeretek ugrájni? Szóval van egy kertesházam, és szeretnék egy trambulint is jövőre, de nem tudom mit kéne csinálni h ne látszódnjon. Gáz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, tegyél mellé palánkot is, és birsz irgalmatlan nagyokat zsákolni!!
2019. nov. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi szégyellni való, ha a saját kertedben ugrálni akarsz, akkor tedd azt.
2019. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 he84 ***** válasza:
Nem gáz. Nem értem miért hiszed annak. Csak mert valaki ilyen, vagy olyan dolgokat is szeret nemétől függetlenül, attól még nem baj. Ne az érdekeljen, hogy ki mit szól hozzá, hanem az számít igazán, hogy te mit akarsz egészen addig, míg másoknak nem ártasz vele.
2019. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Veled ugrálok!
2019. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En is jovok!! En ugralo varba szoktam menni neha, van egy klub ahova szorakozni jarunk es ott szokott lenni.

Szerintem ne torodj vele, hogy latszodik-e vagy sem.

Meg testmozgasnak is jo!

2019. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz!! Mas meg ugralokotelezik!

Margit szigeten van ugralo a rendorseg mekletti jatszoteren. Rendorseg ilyenkor telen nincs ott. Siman ugralhatsz ott is kb 21.00 utan. Akkor mar nem visznek kisgyereket oda tuti!


En meg hintazni szoktam,meg libikokazni. P


35/N

2019. nov. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5 Van ilyen, hogy felnőtt ugrálóvár?


38N

2019. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia szerintem nem gáz. Mi ha megyünk a lányommal játszótérre pl Gellért hegyi vagy most nyílt az új varosligeti... Vagy decathlonnál is ki lehet próbálni ugrálókat... Vagy az aquaworld kültéri részlegen is van egy... Mindig ugrálok vele, nekem is nagyon tetszik :D tegnap mentem haza bringával este 11 körül meló után, a 13. Kerületben a Pesti rakpart után a dagály előtt is van egy ugrálós játszótér, nem volt ott senki sem, megálltam, kipróbàltam, majd jövök ide a lányommal is :D

28/F (lányom meg 7)

2019. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#nem felnott ugralovar, csak atlagos, gyerekeknek valo.

Csak kevesebb embert engednek be.

Szerintem a kiselejtezesre varokat szokta ez a klub megszerezni, mert az ejszaka vegere mindig annyi neki.

2019. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!