Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miben, hogyan változott a...

Miben, hogyan változott a tested, 20as 30as éveidhez képest, mióta elmúltál 40 éves?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%

#10 Nem akarom az életemet koplalással meg kalória számolgatással tölteni.

Amikor lehet salátákat eszem, nagyon szeretem. A csirkehúst szeretem, soha nem szerettem és nem is ettem a hagyományosan magyar konyhának titulált zsíros ételeket. nem eszem chipseket, igyekszem teljes kiőrlésű vagy ahhoz közelítő péksüteményeket, kenyereket enni, sok zöldséget - kevés tésztát. A konyhánk változatos, hal csirke, kevés disznóhús, sok párolt, főtt és nyers zöldség, indiai, kínai ételek, mediterrán kaják. Nem eszem kolbászt, kevés szalámit csak stb. stb. és szeretem a müzli féléket, főleg gyümölcsjoghurttal. ha üdítőt iszom akkor nem cukrosat, nem tömöm magamba az édességet sem.

Ez van. Ennél többet nem vagyok hajlandó, nem fogok koplalni, hogy 2 kg-t leadjak egy héten, fogok enni süteményt ha szeretnék, fagyit is meg szaloncukrot. van akinek megéri bevállalni hogy állandóan azzal foglalkozzon mennyit evett és miből, nekem nem.

2023. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az ehezes nem egyenlo a dietaval meg csak az elejen odafigyelos, utanna mar rutinszeru. Ha megnezed a teljeskiorlesu es a sima kenyer kozott par kcal kulonbseg van szal ilyen szempontbol nemsokat szamit, max a vercukorszint ill az emesztes de a tobbi kajaval ugyis elrontod/beviszed. Az indiai kaja brutal fuszeres ami sok vizet vonz. De persze mindenkinek mashogy jo meg ugyse vagy mar 20eves, ha egeszsegugyileg se okoz gondot akkor tokjo 😊
2023. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyelőre csak 20 - > 30 átmenetet tudok mondani

-szálkásabb lett az alakom. Régen nagyon tányérfejem volt, úgy néztem ki mint a napraforgó. Most már látszik az arccsontom, hosszúkásabb, kecsesebb az arcom, a mellkasom és a hátam sem hájas, látszik a kulcscsontom, nincs tokám (pedig akkoriban sem voltam kövér, de valahogy máshogy oszlott meg rajtam)

-a bőröm egyenletesebb, bár sokkal jobban figyelek arra, hogy mivel kenem. Nincsenek rajtam gomb méretű aknék, nem csillog a fejem a zsírtól, alig vannak mitesszereim. Ráncot egyelőre nem látok sehol, jó ötlet volt időben eljezdeni a naptejezést.

-a látásom sokat romlott, de az 14 éves korom óta folyamatosan

-strapabíróbb vagyok összességében, régen hamarabb kimerültem, most jobban bírom az állást, a túrákat, a monoton, hosszú ideig tartó enyhe fizikai terhelést

-kevésbé nő rajtam a szőr. Gondolom megértette sok év gyantázása során, hogy nem kíváncsiak rá. A szemöldököm közét sem kell már olyan gyakran szedni

-stabilabb a súlyom, régen jobban jojóztam évente 3-4 kilót, mostanában sem felfelé, sem lefelé nem indul meg egykönnyen

-kevésbé fájdalmas a menstruációm (vagy csak megtanultam elviselni). Nem szültem, szóval nem amiatt.

-valószínűleg ez is inkább gyakorlat kérdése, de jobb az emlékezetem, több dologra vagyok képes visszaemlékezni, "élesebb" vagyok. Ez valószínűleg a munkábaállásnak köszönhető, anno el voltam tunyulva

2023. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szőrös, szőrösebb, nagyon szörős
2023. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!