Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne melyebb hangom?...

Hogyan lehetne melyebb hangom? Össze vissza valtozik mikor kivel beszélek, idegenek, családtagok, alapjába véve stresszes vagyok ha ez számít. Mit tehetnek? Nyak izom erősítés, esetleg futás hogy taguljon a tüdő? 23eves vagyok

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Logopédushoz kell járni, aki megtanít a hangképzésre.
2023. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jéghideg víz még hatással lehet hosszútávon, de akkor is inkább rekedtebb lenne ha sikerül!

Egy ismerősömnek attól változott, de ö már 40 körüli volt amikor megváltozott a hangja, mindig jéghideg vizet ivott.

2023. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a jéghideg dolgot nem ajánlanám, azt éred el vele, hogy rendre gyulladt lesz a torkod. Kb betegen tartod magad, kell az a francnak:D


Na, nem mintha a dohányzás ami egy másik praktikus tanács lenne, sokkal jobb lenne:D De az is mélyíti.


Összességében: egészséges módszer nincs rá. De a logopédus valóban segíthet, ha nem is a hang mélyítésében, de stabilitásában mindneképp.

2023. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,a stressz számít.Relaxált állapotban mélyebb a hangja az embernek.légzőgyakorlat segíthet,illetve "How to have deeper voice" témában találsz videókat youtube-on.
2023. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!