Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akaraterő erősítése, hogyan?

Akaraterő erősítése, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám elég széles.

A férfiak hány évesen érne be? Vagy a fejük lágya nől be?

Pár hónapja kezdtem el megérni az életre, ami egy elég nehéz út lesz úr érzem, mert egészen idáig egy felhőtlen bolondos ember voltam.

Nem érdekelt, hogy mi lesz a jövőmmel, meg társai.

Ez egy változás az életemben, hogy rendes munka kell.

Mert eddig hol volt és hol nem volt.

A másik meg, hogy a szülőkkel laktam együtt 25 évet koromig.

Az elszakadás közel fél és volt.

Volt párom is erre unt rá, ezért otthagyott. Egy picit lassú emberke vagyok, érzem magamon. Lassan és nehezen fogok fel dolgokat és értem meg.

A másik kérdésre amire keresem a választ, hogy a családomban szüleim szorgalmasak voltak mindig. De én valahogy az ellentettjük vagyok. Rám az val jobban, hogy megyek a fejem után (kos vagyok) ... fejjel a falnak. Nem érdekelnek dolgok, és mindig is azt csináltam amit szerettem és jobban érdekelt.


Minden fejben dől el, és látom magam kívülről, ez már egy jó jel.

Fejben elgondolom a dolgokat, hogy hogyan is kéne kinéznie, de nem tudom átalakítani cselekvő képessé.


Ezek ellen mit lehet tenni, vagy milyen alternatíva megoldás van?


Mindig a külvilágtól várok várok megerősítést, hogy jó e ez így és társai...

Talán a hosszú időn át tartott "nem érdekel" c. történetem?

A szakmámban is nincs elég gyakorlatom. Ezen sikerült változtatnom és találtam egy olyan céget ahol pár hónapig gyakornokként tudok dolgozni is. Nem kis erőfeszítésembe került mind ez. De eljutottam idáig.


Több önbizalomra és kitartásra lenn szükségem.



2016. márc. 5. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Soha nem az a gáz, ha valaki lassan ér célba. Akkor van a gond, ha gyorsan dönt, és 90 alkalomból 87-szer dönt sz.rul.


Szerintem egyáltalán nincs baj azzal, hogy lassabban döntesz / nem vagy olyan cselekvő képes, mint a "többiek". Ezzel egyáltalán nincs baj. Nem hiszem, hogy szükséges lenne, hogy megváltozz. És ezt őszintén mondom neked.

2016. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a jövőm érdekében akarom hogy jobb legyek. 2 munka helyről azért raktak ki pár nap alatt mert lassan oldottam meg a feladatot.
2016. márc. 6. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!