Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is megbocsájthatat...

Szerintetek is megbocsájthatatlan Sz Szilárd bűncselekménye ?

Figyelt kérdés
Megölt egy rendőrt drogos befolyásoltság allatt ez akkor sem mentség arra amit tett. Remélhetőleg újra nem fog kiszabadulni az emberek közé
2023. jan. 19. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
A drogosság meg az ittas állapot semennyire sem enyhítő/felmentő körülmény, mert önszántából drogozott meg ivott be aki önkívületben volt, nem belekényszerítették. Én még súlyosbító körülménynek is tekinteném, túlságosan sok baleset meg bűncselekmény történik drogos vagy részeg állapotban lévő egyének hibájából. Remélem életfogytot kap az "úriember".
2023. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is remélem
2023. jan. 19. 21:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Szegény barátnőjét kéne Szilárd megismerje és mondja a szemébe hogy sajnálja amit tett hogy elvette a párja életét de tudom erre úgysem fog sor kerülni semmi baj nem lett volna ha nem vadul be a férfi.
2023. jan. 19. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Még jó, hogy nem mentség...

"Súlyosító körülmény, ha az elkövető a bűncselekményt önhibájából eredő ittas vagy bódult állapotban követte el, és ennek az állapotnak szerepe volt a bűncselekmény elkövetésében; különös nyomatéka a gátlástalanul, a garázda módon végrehajtott – élet, testi épség vagy nemi erkölcs elleni – bűncselekmények esetében."

Súlyosító. Olyan nincs, hogy súlyosbító.

2023. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Hát nézd... hog yjövök én ehhez?

Egyértelműen bűnös, reméljük a bíróság méltó büntetést fog kiszabni rá.

Kinek a megbocsájtását kell kérni? Az enyémet tuti nem. De a tiédet sem.


Rettentő amit tett, de mi ez a személyes harag felé?

2023. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem birom a zsarukat de akkor is megbocsajthatatlan. En halalert, halalt adnek de legalabb egy eletfogytiglant. Az h narkos vagy kattos nem mentseg. Akk is bezarnam orokre
2023. jan. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Valami nem jó van ebben az országban, a társadalom működésében, ha van a sok drogambulancia, eü.-s szakember, aztán ilyenek történnek, és ha megkérdezzük a szakember, az is csak azt tudja mondani, "Hogyha nincs meg benne a motiváció a leszokásra, akkor nem lehet vele mit kezdeni"...

Akkor talán "meg kell várni", hogy valami rosszat tegyen az illető?

2023. jan. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Reméljük jól szétkínozzák és kivégzik majd az őrök.
2023. jan. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy megbocsájtható-e? Erről a rendőr családját,illetve mindazokat kellene megkérdezni,akiket bántott.Mentségnek nem mentség,mert akkor minden kábítószeres késelhetne,gyilkolhatna,mégsem teszik.Az életfogytiglan jó megoldás,mert sajnos semmi sem garantálja,hogy ezek az emberek vissza tudnak illeszkedni a társadalomba pár év börtön után.
2023. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen nem bocsátható meg. örülök is hogy mindenki ezt írja mert azt vettem észre hogy emberek olyan dolgokat néznek el a másiknak hogy csak lesek hogy nem elég hogy még mindig tartja vele a kapcsolatot de már nem is haragszik egyáltalán és még mindig szereti?!
2023. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!