Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki jogász, akkor...

Ha valaki jogász, akkor biztos, hogy egy kitartó, szilárd ember?

Figyelt kérdés
Hiszen el tudta végezni az egyetemet. Vagy attól lehet buta és lusta?

2021. febr. 3. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos.
2021. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Apám néhai nevelőapja tanár volt, tesi tanár. Nála lustább és hülyébb ember ritka. Vagy mindenkinek diplomát osztogatnak vagy lefizetett valakit a diplomáért.
2021. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
igen, lehet. Rengeteg buta és életképtelen egyetemistával találkoztam, mióta van beleszólásom, hogy kit vegyenek fel a céghez.
2021. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, hogyan történt ez a tulajdonságok összecsoportosítás.
2021. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

A BME-n van egy régi szólás. Miért léteznek a jogászhallgatók? Azért, hogy a bölcsészeknek is legyen kiken röhögni.


A politikusok elsöprő többsége jogász. A parlamenti képviselőknek valami 90 százaléka. Ebből levonhatod a megfelelő tanulságot.

2021. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Hát én lusta voltam, de el tudtam végezni. Egyébként a kitartó és szilárd nem zárják ki a butát és a lustát. A buta ember nem a diplomát nem tudja megszerezni, hanem a munkában nem fog igazán helyt állni.
2021. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!