Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért égett a pofám azért,...

Miért égett a pofám azért, mert nem én voltam az első, aki lecsapott a könyvekre marketplacen?

Figyelt kérdés

Egy csoportba kirakott valaki egy könyvsorozatot, nagyon jó áron, már régóta megakartam őket venni, és egy komment sem volt még ott akkor, viszont mire odaírtam, addigra egy kb fél perccel más előbb lecsapott rá, és Ő vitte el a könyvet.


Éreztem, hogy ég az arcom ezek után, és nagyon égőnek éreztem, hogy lemaradtam, de nem tudom, hogy miért :(


2023. jan. 20. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes. Más miatt is ilyen könnyen kellemetlenül érzed magad?
2023. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Más miatt nem 😃
2023. jan. 20. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, nincs ebben semmi..
2023. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
zsidó éned miatt van , én is érzem ezt amikor lemaradok egy jó vásárlásról
2023. jan. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azér, mert képesnek érezted magad a kommented erejéig, hogy megvedd, majd azt tapasztaltad, hogy jó nagy csalódást okozol magadnak, mert nem vagy erre képes. És teljesen ciki, hogy ott a lehetőség előtted és erre "nem vagy képes", hogy ilyen egyszerűen megfelően lecsapj rá, mert te csak ilyen béna vagy, aki lekési, pedig állitólag fontos neked.


Kb ilyen. Nem az én nézőpontom!! Szerintem tök király voltál, csak beszopatott a sors. Lehet neki jobban kellett sokkal.

2023. jan. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!