Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » (nektek)tetszik így?

(nektek)tetszik így?

Figyelt kérdés
ha valakinek két neve van pl Szakács Zoltán József
2023. jan. 23. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is két nevem van, de rohadtul nem érdekel, kinek van 1, kinek van 2 vagy 3 neve. Innentől kezdve nincs olyan, hogy "tetszik", vagy "nem tetszik".


Egyedül az szokta szúrni a szemem\fülem, amikor túlzásba esnek a szülők, vagy rosszul passzoló nevet adnak a gyereknek pl. Lázár Lara Liza

vagy Horváth Annamária Izabella


De itt sem az a baj mondom, hogy több a név, hanem hogy szar0l hangzik...

2023. jan. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha illik egymáshoz mindhárom név, akkor igen. Nekem csak egx keresztnevem van, ami nem pont szép, úgyhogy örülnék, ha lenne másik. 😀
2023. jan. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van, és tetszik így, a gyerekeimnek is kettő van, még nem panaszkodtak miatta.
2023. jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kimondva szépen hangzik, meg elméletben jó, hogy nem tudhatod, fog-e tetszeni a gyereknek a neve, és ha kettőt adsz neki akkor nagyobb lesz az esély rá. Csakhogy én ezt eddig minden hivatalos papírnál megszenvedtem, ahol amúgy is milliméteres betűkkel kell írni hogy még egy olyan rövid név is, mint a Kis Lana kiférjen, nem hogy az enyém. Az is tök jó mikor használom az első nevemet és x a másodikon szólít, y meg néz hogy most kiről van szó. Szóval szerintem jobban jár akinek egy neve van, vagy ha nagyon muszáj akkor legyen összevont (Marianna pl).
2023. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tokmind1. Neki gondolom jo h valaszthat melyiket hasznalja 🤷 Bar meg lehet valtoztatni am is
2023. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig is a dupla keresztnév tetszett
dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!