Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyhogy engem nem érdekel a...

Hogyhogy engem nem érdekel a világlátás?

Figyelt kérdés
Minden ismerősöm arról beszél, hogy szeretné beutazni Európát, egyesek világkörüli utat terveznek. Engem ez tökre nem vonzz, nekem nem ez az élvezet. Más is van így?

2023. jan. 25. 12:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
64%
Minden ember más, engem is sok minden érdekel, ami nem köthető a világlátáshoz, ennek ellenére vonz nagyon az is. De azért nem árthat, ha felfedezed a körülötted lévő világot.
2023. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 Morzsi007 ***** válasza:
96%
Engem sem vonz annyira. Gyerekkoromba, nem igazán utazgattunk, most megtehetném, de nem igazán érdekel.
2023. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen normális. Engem se érdekel, sőt , utálok utazni. Sokkal jobban érzem magam, ha hódolhatok a kedvenc sportomnak, bekuckózhatok egy jó könyvvel itthon, vagy darálhatok 1-1 jó sorozatot neten.

Nem mindenkit érdekel a világlátás, és jól van ez így. Nem vagyunk egyformák:)

2023. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Kedves #5ös.


Pont úgyanígy érzek, illetve ilyen vagyok.


Viszont engem zavar, hogy nem érdekel a világ :/

2023. jan. 25. 14:23
 5/40 anonim ***** válasza:
Engem se érdekel. Nincs ezzel baj, amíg te nem érzed úgy, hogy mégis menni kellene.
2023. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 xp ali ***** válasza:
Majd fog érdekelni a világ. De ha gyerekkorodban ez megvolt, akkor még az is lehet, hogy nem fog soha. Majd azt fogod hajtani, ami akkor hiányzott. így műxünk. szeretet, család, függetlenség, kinek mi.
2023. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Engem meg nem érdekelnek igazán se sorozatok, se filmek (1-2 van, ami tetszik, az is mind hót régi), se zenék (sose hallgatok semmit, mert az újak nem tetszenek, a régieket meg már meguntam)

Ez is elég fura, bár engem csak az zavar ebben, hogy ilyen netes randikon mindenki főleg ezekről akarna beszélgetni első körben, mert ez olyan lightos, általános, ismerkedős téma, de hát... Mindig furán érzem magam

2023. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Ez valahol összefügg a szabadságvággyal is, ami mindenkiben más mértékű. Általában a nagyobb szabadságvággyal rendelkező emberek szeretnek világot látni.

Olyan mint a cápáknál. Az egyik tartható egy kis akváriumban a másik négy nap után elpusztul.

2023. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
46%
#8 Vagy csak az érdeklődési körrel, hogy kit mi kapcsol ki, mit szeret csinálni szabadidejében. Az egyik világot látna; a másik sportrendezvényekre jár, hogy kedvenc csapatának drukkolhasson; a harmadik horgászik; a negyedik meg érmét gyűjt.
2023. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
8as, a példád több okból kifolyólag nem helytálló. Világ életemben nem érdekelt a világlátás, de extrém mértékű a szabadságvágyam, és eléggé szociális típus vagyok.
2023. márc. 25. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!