Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert viselkedik mindenki úgy...

Miert viselkedik mindenki úgy mint egy napraforgó?

Figyelt kérdés
Az osztalyombol mindenki arra forog ahol éppen süt a nap. Az egyik ember akivel joba vagyok az nekem beszel ki mindenkit, majd ha velem osszeveszik megy jopofizni ahhoz az emberhez akit nekem beszélt ki. Komolyan ez mire jó? Én sose csináltam ilyet, ha valaki nem volt szimpatikus nem barátkozás vele csak azert mert a másik oldalról akkor éppen mosolyszunet volt. Számomra ez borzasztó visszataszító

2023. jan. 25. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek az emberek.
2023. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azert a reményem hal meg utoljára hogy vannak még olyan embereket rajtam kívül akik nem kétszínűek
2023. jan. 25. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, bár nem túl sok. Erősen keresni kell őket, aztán vigyázni a barátságukra.
2023. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ritka az a szülő, amelyik ért a gyerekneveléshez.

Úgy az időseket, mint a fiatalokat a média neveli, korcsosítja, butítja egyre jobban.


Így, jelenleg hiánycikk az illemtan, jó modor, erkölcs, asszertivitás, igényes kommunikáció, összetartozás stb.

2023. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Bocsi, de te szándékosan kint maradsz a hidegben, amikor bemehetsz a melegre is? Mindenki a kényelmet keresi. Arra vágyik. Nem tapad le. Ha a másikkal kényelmesebb, akkor leválik rólad és a másikkal barátkozik.
2023. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem én a hasonlatodat, azzal nincs baj ha valaki egy idő után egy másik ember társaságát kezdi el keresni bizonyos okoknal fogva, azzal van a probléma mikor úgy válik le attól az embertől hogy előtte mindennap földig alázta a másiknak. Én sose csináltam ilyet ezért is esik nagyon rosszul mikor velem csináljak.


Többieknek köszönöm

2023. jan. 25. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek még nem kétszínű emberek, csak tényleg egyre kevesebb van belőlük.


Ez a napraforgós viselkedés pedig érdekből is történik; látják, hogy egy adott ember társasága előnnyel jár (itt konkrétan a kibeszélés, panaszkodás; munkahelyen viszont ezt nagyon lehet cifrázni, új szintekre vinni. Sajnos..) és ezt meg is ragadják. Amint viszont ez a pozitív dolog elévül, rebbennek is tovább, csak közben még egyet odaszúrnak.


Engem is taszít ez a viselkedés, főleg, amikor nekem próbálnának panaszkodni. Az első gondolataim közt mindig az szerepel, hogy "vajon, engem kinek beszél ki? miket mond rólam?".

2023. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uristen igen ugyanez. Persze én is megszokás beszelni az emberekkel a másikat de nem kibeszeles formájában. Hanem mondjuk: "xynak milyen jo volt ma a ruhája stb" persze néha nem szépet mond az ember a másikról de nem is kibeszeli. De én is amellett vagyok, hogy aki másnak beszel ki valakit az rólad is úgy beszél valakinek:( szomorú, lassan egyetemre megyek remelem ott azert lesznek emberek akik szintén én ertekrendemmel rendelkeznek, ha meg nem majd panaszkodok a macskamnak;))
2023. jan. 25. 17:31
 9/9 A kérdező kommentje:
Megszoktam *
2023. jan. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!