Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » "Napraforgó" barátok,ismertek...

"Napraforgó" barátok,ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Hirtelen más lesz a legjobb barátja,minden hónapban mást imád,szeretget,nem ül melléd stb. Konfliktus nélkül.

Sztorikat szívesen meghallgatok.



2022. nov. 11. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én csak "Tulipánt"-t ismerek.
2022. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
xd
2022. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nincsenek ilyen barátaim. A szimplán szar embereket kerülöm és ők is engem.

Persze csak ha felületesen érdekel a dolog.

Ha pszichológiai működést szeretnél elemezni, hogy milyen önvédő mechanizmusok játszódnak le vagy milyen neveltetési séma alapján viselkednek így az szerintem érdekesebb sztori. De sajna nem vagyok szakember 😀

2022. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as:

Igen, viselkedést elemzek

2022. nov. 11. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátnőm volt gimiben, aki erről eszembe jut. Belekerült a mi baráti társaságunkba (kb. 4-5 fő), igazából jól elvoltunk, de elég nehéz természet volt, sokszor a legapróbb dolgokon besértődött, olyanokon, amiket teljesen félreértett, mi meg nem értettük, hogy éppen megint mi baja, mert beszélni meg nem beszélt velünk. Közben kiderült, hogy jóban volt pár másik lánnyal is az osztályunkból, és ha velünk volt baja, akkor nekik panaszkodott, ha velük volt baja, akkor meg nekünk. Mi csak érzelmi szemetesládák voltunk neki, aztán csodálkozott, hogy 19 éves korára egy közeli barátja sem volt.
2022. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!