Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veszekedés után letiltott...

Veszekedés után letiltott mindenhonnan majd egy hónap után feloldott. Ugye nem fog keresni?

Figyelt kérdés

Ma lattam face-en az ismerősnek ajánlások között.

Csak azért nem tiltottam vissza, mert szentül meg voltam győződve hogy örökké rajta hagyja!!!! Számomra halott ember és soha többé nem akarom látni a hazug, manipulatív és buta pofáját!

Miután nem hagytam magam, azt írta soha többé ne keressem (ez volt az utolsó mondata a gyáva alaknak majd tiltott) miközben részemről már rég leírtam hogy vége jóval előbb ,

csak reagáltam az egetrengető hazugságaira.

Nem értem miért nem hagyta rajta??? Ezzel is idegesíteni akar? Meg a Facebook miért ajánl egy ilyet ismerősnek???? Aki tiltott ráadásul?

Tiltani nem fogom, úgy jönne le neki, hogy érdeklem, pedig szarok ra

csak azt nem értem miért jött szembe a pofája facen??



2023. jan. 26. 06:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a közös ismerősök miatt...
2023. jan. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha több éves kapcsolat volt köztetek és egy hónap után mindenhonnan feloldott, akkor az kb. egy beismerés, hogy ő volt a ludas és megbánta.
2023. jan. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nedm fog keresni, csak neked adta meg a lehetőséget. Hogy hátha...
2023. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Huh, hat mivel nem tudjuk hogy valójában miért oldott fel, csak találgatni tudunk, de nekem is van egy ilyen személyes sztorim, és lehet hogy ez is egy lehetséges magyarázat.

Én egy pár hónap után feloldottam az én “személyemet” mert már az is zavart, hogy a letiltott emberek közt látom, ha nagy ritkán meg kell nyitnom azt a menüt. Vagyis nem az hogy zavart, de annyira látni se akartam a történtek után, hogy még ott se akartam, véletlen sem meglátni. Szóval feloldottam, és azóta nem is került szembe velem a facebookon. Én úgy vettem észre akkor, hogy aki le volt tiltva azt azért nem nyomja utána az arcodba, de lehet akkor tévedtem, pedig nekünk is volt vagy 100 közös ismerősünk.

2023. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat.


Kedves Utolsó, ezt a logikát valahogy nem sikerül megértenem, de ez is egy álláspont, amit leírtál. Csak akkor nem értem, hogy ha tényleg ennyire zavarja a létezésem, akkor miért oldott fel pl. Messengeren is (ismerősnek ajánlások után csekkoltam az összeset ahol tiltott)?

Miért oldott fel mindenhol?

Most nem tiltom vissza, de esküszöm az egyetlen igaz Istenre, esküszöm, ha tudtam volna, hogy ezt csinálja, én tiltottam volna egyszer és mindenkorra!

De most már így alakult és ez van. Most már láthatom a ##### pofáját a közös ismerősökkel, ajánlhat a Facebook nyugodtan, hogy felbasszam magam!

Eddig se volt a kiskirálynő egy észlény, hát ezek után meg....

nem is tudom mit gondoljak!


Sajnálom.


Ne haragudjatok a kirohanásokért, de nem tudhatjátok mi történt...

2023. febr. 1. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Huhh,mitől vagy ilyen pipa?
2023. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De, keresni fog, azért oldott fel, töltsd le most te.
2023. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten lányok vagytok?


Innen gondolom:


"Eddig se volt a kiskirálynő egy észlény"

2023. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 xp ali ***** válasza:
Eddig tartott nála a soha illetve vszeg az örökké is ilyen tartós. Tiltds le a pcsába.
2023. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-as barátságról van szó nem kapcsolatról.
2023. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!