Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudnátok nekem tippeket adni...

Tudnátok nekem tippeket adni fogyáshoz? Fogyni szeretnék, és leadni 10-20kg ha lehetséges 2-3hónap alatt mindenhonnan.

Figyelt kérdés

165cm vagyok, és 68 kg, ami nagyon sok.

Jelenleg egy láb/fenék-izom erősítő edzéstervet folytatok, napi szinten,mellé 30 hasizom erősítőgyakorlattal,és próbálom az étkezésben elhagyni a kenyeret, és késő este hanyagolni az evést.



#fogyás #2-3 hónap alatt
2015. jan. 27. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

20 kg, normális vagy?

Pont ugyanennyi cm vagyok és pont ugyanennyi kg voltam úgy 3 éve.

Azóta lefogytam 56-58-ra, de 56-tal elég gebének érzem magam, meg a barátom is szól olyankor, hogy egyek már többet.

Szóval ne ess át a ló túloldalára és azért az sem igaz, hogy olyan nagyon sok lenne a 68.


Egyébként kalóriaszámolással fogytam le, ügyelve a fehérje-szénhidrát-zsír arányra is. Keress rá.

2015. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kajadon változtass! Egyél sok csirkemellet t

Rizzsel + zöldség + vitaminok. En leadtam 13 kilót. 17/L

2015. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
21%
egészségesen étkezz chips csoki gumicuki és egyéb édességek heleyett egyél gyömölcsöt,zöldséget, aszalt gyümölcsöt...én például kiprobáltam az almachipset. A héten egy kocka keserű csokit egyél többet nem...hanyagold a cukros dolgokat pl kavéba tegyél barna vagy nyírfacukrot vagy édesítőt, teába tegyél mézet...minden nap egyél gyümölcsöt zöldséget, és igyál 2l vizet. Egy nap többszőr egyél és kicsiket :) ;) ennyi :D
2015. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát az utolsó hozzászólásnak nem sok értelme volt. Én még elég tudatlan vagyok a témában, de alapok.. A gyümölcs cukor, módjával lehet enni. A nyirfacukor, barnacukor is cukor. A mézbe mi van? Cukor.

Szóval napi 5-6 étkezés, magas fehérje, alacsony szénhidrát bevitel. Intenzív edzés.

Eredményességhez pedig mindent pontosan számolj ki. Sárgakapszulára keress rá, és olvasd el.

2015. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!