Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hová tünt a SAFEGUARD antibakt...

Hová tünt a SAFEGUARD antibakteriális szappan? Van valakinek infoja miért vonták be, mert mindenhonnan eltünt kb egy hónap alatt?!

Figyelt kérdés
Már minden lehetséges helyen néztem, drogériákban, hiper és szuper markettekben, de még a helye sincs már meg a boltokban. Kb egy hónapja még vettem és most hült helye sincs.
2010. jún. 8. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
csak ezt használtam évek óta,jó ideje már csak a DM-ben lehetett kapni,de most nincs,én is mérges vagyok.
2010. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
74%

Nemcsak Mo.-n, de Ausztriában, Csehországban és Németországban sem kaptam.

Pillanatnyilag Amerikában lehet megvenni - legalábbis megbízható minőségben, valszeg Kínában és környékén is kapható...

Én most vettem 50 darabot az amazon.co.uk útján. (Az amazon.com nem szállít Mo.-ra...) A szállítás drágább volt, mint a szappan. Nekem mindenesetre nagyon fontos a Safeguard, mert az érzékeny bőröm szerette és valóban fertőtlenített...

2010. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Jaj, ne is mondd!

Hónapok óta járom a boltokat és szerencsétlenkedek, mert sima pipereszappannal vagyok kénytelen kezet mosni, ami semmit sem ér.


Mi kérdeztük, a dm és a rossmann azt mondta már nem áll kapcsolatban velük. Persze ez egy vidéki város, nem tudom a többi dm/rossmann is így van-e most.


Próbáltam neten is rájuk keresni de nem találtam honlapot sem.


Tanácstalan vagyok.

Folyékony szappan is jó lenne már bár azt nagyon nem kedvelem.


off: A Lifebuoy is hová tűnt? Nem is oylan rég még antibakteriális tusolózseléje is volt!

2010. júl. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Miskolcon már lassan egy éve nem találunk!

Pedig mi is bejártunk szinte minden drogéria boltoktól kezdve a legutolsó nevenincs 100 forintos boltig mindent!

Én is nagyon hiányolom, azóta meg próbálgatom a különböző féle szappanokat,tusfürdőket.

Tudom, hogy nem lehetne de felteszem a kérdést. Van olyan akinek bevált más is? És ha igen akkor melyik az a termék ami még a legérzékenyebb börre is jó?

2010. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, nem véletlenül nem kapható, a nevében benne van, hogy antibakteriális, na most ugye baktériumok nélkül élet sem lenne, és a bőrünkön is vannak természetes baktériumok, ha ezt lemossuk védtelenek leszünk a különböző bőrt károsító hatások ellen. Ezeket a szappanokat csak legyengült immunrendszer mellett, betegség idején, vagy utazásnál (szegényebb országokba) célszerű használni. Most is kaphatók kézfertőtlenítők, (gél, kendő), ezek helyettesítésére.
2010. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A Safeguard antibakteriális hatású pipereszappan, amely hagy bőven baktériumot a bőrön.

Nem tartozik a kártékony termékek közé.


Mellesleg több országban is eltűnt, nem tudom mi áll a háttérben. Lehetséges, hogy nem érte meg nekik bizonyos helyekre szállítani.

2010. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Safeguardot már én sem találok sehol, viszont Budaörsön a Tescoban találtam egy Asepso nevezetűt, aminek ugyanaz a hatóanyaga.
2010. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mi külföldön is kerestük, már ott sincs. Kár :(

Én most a Rossmann saját márkás folyékony szappanját használom. Valami Artz vagy mi van ráírva, 500 ml. Antibakterielle vagy hasonló felirat is van rajta, oldalt.

Nem tudom, csak remélem, hogy hatékony ez is. Rá van írva a hátoldalára magyarul is, de... A Safeguardban jobban bíztam.

2010. okt. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

sziasztok!


most találtam egy weboldalt, ahol most akciósan 300 forintért lehet venni ilyen szappant. Igaz a postaköltség 890, de akkor már érdemes bevásárolni belőle. Bio weboldal és magyar. Belinkelem ide


[link]

2010. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

ja és lehet még itt is kapni.


ITT: [link]


vagy itt:


[link]


[link]

2010. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!