Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 37 éves nő lánynak...

Ha egy 37 éves nő lánynak nevezi magát az önértékelési zavarra utal?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Igen


40é fiú

2023. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, minden ilyen apró bagatell semmiség valami óriási személyiséghibára utal...
2023. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem gondolom.

De erősen kontextusfüggő is. A feleségem akkor is "a csajokkal" találkozik, ha a 40-50 körüli kollégáival találkozik. Dinamikájukat tekintve nem is külböznek a 20as csajoktól.


Deee tökmindegy, eléggé felhígult ez a szóhasnzálat. Nagyanyánk talán kikérte volna magának, hogy most az lány, kisasszony vagy asszony. Manapság nem számít különösebben az ilyesmi.

2023. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez tényleg eléggé a szitutól függ. Én most leszek 38, a barátnőimmel közös chatcsoportunk neve "Lányok". Nem érzem, hogy ettől önértékelési zavaraink lennének. Viszont ha valaki ennyi idősen tényleg megrekedt egy max.20 éves lány érzelmi és értelmi szintjén, ott már lehetnek gondok.
2023. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Igen, vannak esetek amikor jobban kell ügyelni a helyes szohasználatra. Pl a veled valo beszélgetésnél! De ez nagyon nehéz, ezért legjobb ha beszélgetésetek elött átnyujtod az általad elönyben részesitett, értelmezésekkel ellátott szavak jegyzékét. (Bár akkor ne lepödj meg ha felvilágosit: Beszéljen veled a harapos anyamedve!)
2023. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2023. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Egyik nagymamakorú munkatársam egyszer lánykának nevezett engem, az egész iroda ezen röhögött hetekig. Főleg, mert utána büszkén hirdettem magamról, hogy lányka vagyok.

39N

2023. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Igen, aki ilyen az nárcisztikus meg pszichopata meg bunkó. :D
2023. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!