Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám időben felismern...

Hogyan tudnám időben felismerni a kártékony pénzlehúzós, egyéb módokon kihasználós embereket?

Figyelt kérdés
Sok volt már a tanulópénzből. Jó lenne mielőbb felismerni őket, munkahelyen, utcán, stb.
2023. jan. 27. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pénz témában nem állsz szoba senkivel? Ez tök egyértelmű sztem.
2023. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Egyszerű: nem beszélsz nőkkel, kész.
2023. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
A 2-esnél a pont,szuper,egy mondatban a lényeg.
2023. jan. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es és 3-as:

Persze, mert csak a nők lehetnek ilyenek, ugye?

Eléggé általánosító hozzáállás....

Szerintem férfi és női nemben is vannak kártékony, pénzlehúzók.

Nemtől független ez.. persze aki már sokszor égette meg magát nőkkel ilyen téren, annak könnyebb ráhúzni hogy mindegyik egy golddigger r*banc. Csak attól ez még nem így van...

2023. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy hogy valamilyen mesével előadja hogy nincs pénze és tőled kér pénzt.

Ha valakai pénzt kér, ne add oda. Ha nagy összeg lenne, pl 1 millió ft, akkor csak ügyvéddel kell íratni szerződést. Ha nem egyezik bele, akkor fix hogy átvert volna.

2023. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 Kénytelen vagyok egyetérteni a kettes válaszolóval mert nagyrészt nőkkel jártam pórul. Néhányuktól még az Oscar díjas színészek is vehetnének különórát.
2023. jan. 28. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Én ezt értem, de attól hogy te ezt a szeletét tapasztaltad a dolgoknak, nem feltétlenül ez a teljes valóság.

Mint ahogy én is írtam, elismerem, hogy sok nő ilyen.

De pasikban is találkozni ilyennel, és az általánosítás szerintem nem szép dolog.

Ettől függetlenül sajnálom, hogy ennyire átvágtak a nők, és kívánom hogy a jövőben rendesekkel találkozz! :)

2023. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Az az igazság hogy ilyen esetek után már abban is kételkednék akiben nem kellene. Nem tudom te nő vagy e, de ha igen és nem jó rád a kabát azért jár a piros pont.
2023. jan. 28. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is elvesztettem néhány tekintetben a bizalmamat férfiak irányába.

Nő vagyok, igen. És ahelyett hogy lehúztam volna, mindig csak adtam, néha többet is, mint amit megérdemeltek volna.

Ettől függetlenül nem mondom azt hogy minden férfi hazug, és úgyis megcsalnak, átvernek.

Vannak kivételek, talán több is mint gondolnánk. Csak meg kell őket találni.

Köszi a piros pontot, felírom ;)

2023. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!