Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak kihasználom az embereket,...

Csak kihasználom az embereket, de nem esik jól mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudok igazán szeretni, akárhányszor szerettem becsaptak.


Azóta fordult bennem valami, önző lettem csak a saját céljaim érdekelnek.


Ameddig jó velem valami segít a céljaimat elérni addig én is úgy teszek mintha jó lennék de igazából nem vagyok az, és hazudok neki utána meg szépen lassan “eldobom magamtól” de úgy higy ha majd kell azért vissza veszem.


Senkivel nem tudok hosszú távon együtt lenni, mert tudom hogy hazudik ő is.


Mert csak addig rendes ameddig adok ugye, én ezt pontosan tudom és akkor éppen ezért csak tárgyként képzelek embereket. Utána amikor elhasználódott eldobom a nőkkel is ezt teszem.


Ez egy határozott döntés volt hohy ilyen leszek, viszont már nem tudok megváltozni komolyan azt érzem.


És valahol ég nagyon rossz...nem tudok szeretni, önzetlenül adni, gyilkolok a szavaimmal.


Nem jó látom, hogy nem olyen vagyok viszont ha más vagyok eltaposnak...mit kene tennem ?


2018. márc. 9. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
25f
2018. márc. 9. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
ne használd ki őket!
2018. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozni senki sem tud helyetted. Hiába kapsz itt tucatnyi jó tanácsot. Változtatni a saját hozzáállásodon csak te magad tudsz. Egyszerű: ne úgy állj kapásból hozzá az emberekhez hogy mindenki sz@r és akkor megérdemli hogy kihqsználd, mert egyébként ő tenné veled. Közeledj feléjük pozitív meglátással, és ha valakiről bebizonyosodik hogy suttyó alak annak ráérsz utánna is visszavágni. De nem kell mindenkivel alapból ezt csinálni...
2018. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ne hazudj!

Mi van akkor, ha te csak adsz és ő nem ad vissza semmit? Ha úgyis tudod, nem ér veszteség....

2018. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán hagyd abba, és ne sajnáltasd itt magad.
2018. márc. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3/5 köszönöm! 🙂
2018. márc. 9. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsõ sorban úgy alkoss véleményt emberekrõl, hogy elõbb magadba nézel...


Ha odaadod a lelked egy embernek, õ meg hazudik és becsap, annak végülis van egy jó oldala: legalább te korrekt voltál, legalább méltó vagy ahhoz, hogy mások fölött ítélkezz. Így ilyen viselkedéssel cseppet sem vagy jobb másnál, így baromság, hogy még te ítélsz el másokat és lehazugozod õket. Végülis a saját lelkiismereted hiányzik belõled, hiába vagy másokon kiakadva, magadon is kilennél, ha kicsit kívülrõl tekintenél magadra is.

Minimum add meg magadnak azt az örömöt, hogy jogosan kritizálod az embereket, úgy, mint aki jobb náluk. Nyugi, így senki sem fog sajnálni, ha beadod nekik, hogy “önféltésbõl” csapsz be mindenkit.

2018. márc. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!