Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők! Mit gondoltok,...

Lányok/nők! Mit gondoltok, milyen hátrányai vagy negatívumai vannak annak, hogy nőneműek vagytok?

Figyelt kérdés
Melyek a női lét árnyoldalai?

2023. jan. 28. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
28%
Azon kívül, hogy változatosabban lehet ötlözni és nyugodtan 'kicsinosíthatja' (gondolok itt sminkre, hajfestésre, ékszerekre pl) magát az ember kizárólag hátránya van
2023. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
57%
A menstruáció.
2023. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
79%
Nekem semmi, imádok nönek lenni.
2023. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
62%

Menstuációs görcsök például nem épp kellemesek, illetve amit az első írt, számomra az is hátrány (hogy ennyit kell foglalkozni a külsővel)

Illetve a férfiak, akik nem bírják visszafogni magukat

Na meg hogy mivel nőneműnek születtem, automatiuksan elvárják, hogy kész háziasszony legyek

És a terhességgel járó kellemes dolgok sem kifejezetten vonzanak

2023. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
57%

Nekem például a legaktuálisabb, hogy csak a női ciklusom miatt legyengült immumrendszerrel valami megfázásos csodával küzdök, plusz a nap kétharmada ráment arra hogy görcsölve fetrengtem, és semmit nem tudtam csinálni.


Magyarul csak egy ilyen miatt nekem van hogy 5-7 napra megáll az élet, egyszerűen nem tudom megcsinálni azt, amit és amennyit alapállapotban igen.

Persze ezt mindenki letojja, és ugyanúgy ugyanannyit vár el.

2023. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
61%
Negyedik vagyok. Azt még hozzátenném, hogy van egy barátnőm, aki a menstruáció miatt vashiányban is szenved, szóval emiatt se kifejezetten jó a dolog
2023. jan. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
81%
A nők tovább élnek.Ez elég nagy előny.
2023. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
76%
A nők általában kevésbé erősek testileg, mint a férfiak. Ezen kívül semmilyen hátránya nincs a női létnek. Írtam ezt nőként.
2023. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
83%
Sokan nem veszik komolyan a nőket. Elég komoly szakmám van, jó is vagyok benne, de többször megkaptam már, hogy minek foglalkozok ilyesmivel, én nő vagyok, nekem elégnek kéne lennie annak az ha szép vagyok.
2023. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
82%

Hát pl az, hogy lehetetlen csak úg elmenni egy szórakozóhelyre vagy koncertre úgy, hogy ne akarnának percenként testüregmotozást csinálni.


De most komolyan. Régebben szerettem koncertrekre járni, de a tömeg azt eredményezi hogy NONSTOP valaki fogja a seggemet. Ha megfordulok, persze már nincs ott, úgy meg hogy nem tudom rajtakapni nem fogok belekötni egy random mögöttem állóba, mert nem biztos, hogy ő volt.


Konkrétan volt olyan is, hogy valaki átnyúlt a vállam fölött és felülről benyúlt a pólóm és amelltartóm alá és megfogta a mellem. 15 voltam akkor...


Én meg csak azért mentem el a koncertre, mert szeretem pl a Tankcsapdát és megs zeretném nézni őket élőben.


Úgyhogy én már nem is járok koncetrekre, vagy ha nagyritkán mégis, csak leghátul álldogállva. De így meg nem olyan nag yélmény, mert szívesen ugráltam elöl, dehát ha előre megyek örülhetek, hogy nem dugnak meg....

2023. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!