Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők! Mit gondoltok,...

Lányok/nők! Mit gondoltok, milyen hátrányai vagy negatívumai vannak annak, hogy nőneműek vagytok?

Figyelt kérdés
Melyek a női lét árnyoldalai?

2023. jan. 28. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
41%

Jólvan, megértettem.

Nem vagyunk egyformák, mert vannak köztünk úrinők is. :D

Az úrinők nem használnak tampont, mert az undorító, nem sportolnak, mert hát az milyen alantas dolog már, a kötelesség alól pedig szívesen kivonják magukat. Ja, bocsánat, ők nem is ismerik azt a szót, hogy kötelesség.

Ezen kívül természetesen az úrinőknek még egy közönséges menstruáció is fájdalmat tud okozni, amit csak a hozzám hasonló, egyszerű pórnép nem érezhet, ugye. :D


Nevetséges, hogy még az ilyen hisztis, hülye libák tesznek megjegyzéseket a normális nőkre. De nem baj, legalább van min szórakoznom. :)

2023. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
27%
Nekem például szokott erős menstruációm lenni, mégis elmegyek munkába. Beveszem a fájdalomcsillapítót, és valahogy kibírom, pedig iszonyat fáj. Na erre mit lépsz?
2023. jan. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
21%
71: A prosztaglandin szint mérésekkel igazolható, akinél magasabb az értéke, annak a méhizomzata is erősebben húzódik össze. Örülj neki, hogy a tiéd valószínűleg normál tartományban mozog!
2023. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
78%

#72.

Én is mindig bemegyek a munkába, meg iskolába is mindig bementem. Ráadásul én még csak hisztizni sem szoktam. Tehát nem különb nálam egyik úrinő sem. :D

2023. jan. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
13%
Tehát ha valami fizikailag fájdalmat okoz, az hisztizés? Nézz utána a fájdalomreceptorok működésének, és a kontrakció fogalmának.
2023. jan. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
16%
A fájdalom mértéke a prosztaglandin szint értékének függvényében változik. Ezt az összefüggést egy átlagos IQ értékkel nem okoz gondot megérteni.
2023. jan. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
69%
Igen, pont ezt nevezik hisztinek. Az meg kész röhej, hogy az olyan nők képzelik magukat másoknál különbnek, akik képesek még egy menstruációból is ügyet csinálni. :)
2023. jan. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
0%

Akkor fussunk neki még egyszer: "A fájdalom mértéke a prosztaglandin szint értékének függvényében változik"


A gyengébbek kedvéért: ha neked csak a körmöd szakad le, de a másiknak harapófogóval húzzák ki a helyéről, akkor a te logikád szerint mindkét fájdalom ugyanolyan mértékű, ami értelemszerűen butaság.

2023. jan. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
60%

#78.

Na, már megint komoly sérülésekhez lett hasonlítva a menstruáció. Csak a szokásos.

De még ha érzik is egyesek, olyan nagyon nem fájhat az, ha a pasizás meg a bulizás megy mellette. Ez van, nevetségesek az ilyen nők. :D

2023. jan. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
0%
Empátiadeficit, csak a szokásos.
2023. jan. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!