Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők! Mit gondoltok,...

Lányok/nők! Mit gondoltok, milyen hátrányai vagy negatívumai vannak annak, hogy nőneműek vagytok?

Figyelt kérdés
Melyek a női lét árnyoldalai?

2023. jan. 28. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
23%

#50-es, mármint miért lett lepontozva a #49-es? Én például az utolsó hosszabb bekezdésében írt utolsó kettő mondata miatt.

Addig teljesen normálisan leírta azt ami minden normális embernek kinyitja a bicskát a zsebében, viszont a végére átment férfigyűlöletben és bugyuta általánosításba mindennemű hozzáértés nélkül. Ez pedig undorító volt.

Én ezért pontoztam le Őt.

2023. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
57%
Megérkeztek a férfigyűlölő feminácik is, akik szerint a menstruáció fájdalmas, a tampon pedig elveszi a szüzességet. Hajrá csajok, mindent bele! 😂😂
2023. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
23%

#52


"Megérkeztek a férfigyűlölő feminácik is, akik szerint a menstruáció fájdalmas"


Áruld már el hogy az hogy valakinek fáj a menstruáció az hol férfigyülölet?

2023. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
41%

"Áruld már el hogy az hogy valakinek fáj a menstruáció az hol férfigyülölet?"

Az nem férfigyűlölet, hanem csak a hülyeség terjesztése és a hiszti. Ez pedig pont a feminácikra jellemző.

Egyesek plusz 12 szabadnapot kapnak a menstruációra (vagyis magyarul a semmire), utána meg még azt állítják, hogy elnyomják őket a férfiak. 😂

De legalább így van min röhögni az értelmesebb nőknek és a másik nemnek is.

2023. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
39%
#54 ember, az hogy neked nem fáj a menstruáció, más még szenvedhet tőle. Konkrétan orvosi bizonyítékok vannak erre. Ha ezt nem hiszed el, akkor simén csak idióta vagy.
2023. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
58%

Látom, csak a személyeskedés megy, mert az érvek elfogytak.

Felőlem aztán hisztizhettek, meglóghattok mindenhonnan és gyűlölhetitek a férfiakat, csak aztán ne csodálkozzatok, ha majd pont ugyanezt kapjátok vissza. :)

2023. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
28%

56: minden személyeskedés nélkül mondom, általánosságban, hogy sajnos vannak olyan emberek, akik okosabbnak hiszik magukat az orvosoknál és a tudománynál is. A menstruáció nemcsak szimpla vérzés, hanem a méh izomzatának az összehúzódása, ami váltakozó intenzitású lehet. A fájdalom az ún. prosztaglandin vegyületnek köszönhető, ami összehúzódásra kényszeríti a méh izmait. Ha ez az anyag túltermelődik, akkor nagyon nagy fájdalmat érez a menstruáló nő.

Ezt csak azért írtam le, mert sokkal fontosabb tájékozódni, mint indulatból véleményt formálni, egyrészt magunkat sem járatjuk le, másrészt jobban megértjük a testben zajló folyamatokat.

Vannak olyan nők, akik visszaélnek a helyzettel, de nem ez a jellemző. Nagyon sok olyan nő érkezik be az ügyeletre, akiknek már nem segít az ibuprofen sem, ezért gyulladáscsökkentő injekciót kapnak.

2023. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
12%

Hagjyátok ezt a fröcsögő jószágot. Mint korábban írtam: Mindenhova, ahol megjelenik a "mensturáció" szó odajön és magas lóról hangoztatja, hogy a menstruációs görcs, fájdalom meg egyebek nem mások, mint mesék:D


Én nem tudom miért frusztrált ennyire, lehet kivették a méhét és emiatt soha nem menstruált és emiatt köpköd mindnekire.. vagy tablettát szed és azt hiszi, hogy az a vérzés menstruáció... vagy csak szimplán nem szorult bele annyi értelem, hogy megértse, hogy az emberek nem ugyanolyanok, egyes folyamatok másképp játszódnak le egyikben, mint másikban.

Vagy csak 3 éves kor alatt van és azt hiszi, hogy mindneki azt érzékeli amit ő.

Nem tudom. Mindenesetre sajnálatra méltó. Én szívesen segtenék neki, de amilyen pökhendi hamarabb döglik bele a fájdalomba, minthogy kijelentse, hogy fáj neki valami.

2023. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
0%
Én őszintén azt sem értem, hogy a tudományosan valid hozzászólásomat miért pontozták le. Semmi személyeskedés, politika nincs benne, csak vegytiszta orvostudomány.
2023. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
56%

#58.

Képzeld, van méhem és soha nem szedtem fogamzásgátló tablettát, úgyhogy én is menstruálok. "Érdekes" módon nem éreztem soha életemben semmit olyankor. Na, vajon miért nem? :D

Mindenesetre szánnivalóak az olyan férfigyűlölő barmok, akiknek van pofájuk a semmin hisztizni, picsogni és kerülni az iskolát meg a munkát. Nagy szerencse, hogy a normális embereknek megvan a véleményük az ilyenekről. :)


"Jah, a 40 fokos láz is kifejezetten előnyös, hisz addig sincs munka, nem igaz?"


Egyesek meg már odáig is képesek elmenni, hogy életveszélyes állapotokhoz hasonlítanak egy természetes folyamatot. Egyre jobb. :D

2023. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!