Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akadnak olyan rokonaitok,...

Akadnak olyan rokonaitok, családtagok akikkel a távolság ellenére, még autó mellett is csak sok évente találkoztok?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk van ilyen, 140km csak oda, tavaly összehoztunk egy kerti főzést, és szomorú volt szembesülni azzal hogy egy dús barna hajú fekete szemű, kamasz voltam mikor utoljára láttak, tavaly meg a 29et töltöttem, amikor kiszálltunk az autóból, és ők is már várták az érkezést, sokkoló volt, teljesen mint akik idegenek egymásnak.

A gyerekeik még kamaszok sem voltak, mikor ők jöttek hozzánk, ma meg fiatal felnőttek ők is.


Nem tudtam sok óra után sem közvetlen lenni velük, hiába beszéltünk mindenről, mintha sürgetett volna az idő.


2023. jan. 29. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyám 1,7km-re lakik, babakocsiban látta utoljára a most elsős fiamat, az egyetlen élő nagyszülőm 3,7km-re, pár éve simán elsétáltunk egymás mellett, csak anyukámmal ismerték meg egymást... Nem kell itt messze lakni. (bár a rokonságom legnagyobb része több, mint 200km-re van)
2023. jan. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 japierdole98 ***** válasza:
Édesanyám testvére Ausztriában él a családjával. Nem mintha vágynék a találkára, de kb. 3 évente látjuk egymást, elég szürreális szokott lenni
2023. jan. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

140 km? Annál messzebb melózom.

Ha látni akarnátok egymást egy 1,5 órás autóút nem lenne akadály

2023. jan. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármelyik unokatesómat évek óta nem láttam, pedig nem ám egy városban, hanem egy községben lakunk!
2023. jan. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ezt én se értem, egy Budapest-Debrecen távolság is nagyobb ennél, mégis vannak olyan ismerőseink, akik az ilyen távolságban élő rokonokkal rendszeresen találkoznak.


140 km egy vicc. Az az igazság, hogy kölcsönösen nem vagytok egymásra kíváncsiak, amivel nincs baj, csak nem értem, miért kell ezt bármivel magyarázni.

2023. jan. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a távolságtól függ. Én a külföldön élő unokatesóimmal is napi szintű kontaktban vagyok, a 40 km-re élő nagyanyámat meg csak alkalmakkor látogatom, mert egy igazi szipirtyó.
2023. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akadnak
2023. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem sok rokonom van, de anyamon meg a tesomon kivul senkivel se tartom a kapcsolatot. Attol meg h rokon nem muszaly joba lenni
2023. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyai rokonságom itt lakik mellettem egy kerülettel arrébb, körülbelül 5 percre autóval, soha nem találkozom velük.


Apai oldalon van olyan akit 10 év után láttam egy esküvőn amire meg voltunk hívva.


De legalább nem olyan vagyok mint anyám... :D


Vidéki városban lakik, a testvére is, a sógornője is.


A testvére is meg ő is panaszkodtak, hogy alig látják egymást, alig találkoznak. Én lecsesztem őket, hogy itt éltek egy városban. Felszálltok a buszra, 20 perc alatt bent vagytok, beszélgettek 1 órát aztán 20 perc alatt otthon vagytok. De nem...


Vagy a sógornő. Ott laknak kocsival 5 percre. Busszal 10 percre. Anyám mindig hőbörög, hogy sosem tolják oda a pofájukat, sosem érdeklődnek.


Amikor mondtam anyámnak, hogy ő is leugorhat hozzájuk, akkor kiakadt, hogy hát ő nem fog ezért buszozgatni, meg ő fáradjon amikor nekik kocsijuk van... Értitek... :D


Amúgy meg a sógornő folyamatosan érdeklődik akárhányszor lenézek, hogy anyámmal mi van, hogy van, miért nem ugrott le ő is.

2023. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!