Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az emberről aki egy buszmegállónyi tavolsagra felszáll a buszra?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudok róla, miért teszi ezt, nem feltétlen ítélem el ezért. Viszont ne akadályozza a másikat a fel-leszállás közben:).
2022. júl. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha nincs baj a térdével, és nem végez fizikai munkát, és kint sem hőség, sem ítéletidő nincs, akkor egyszerűen lustának tartom.
2022. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha pont jön a busz, én is felszállok egy megállóra. Gyorsabb, bármilyen meglepő :D

Ha nem jön és várni kell rá, akkor inkább sétálok.

Persze nem tudom, hogy az illető percekig várt e a buszra..

2022. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éppen cipeli haza a bevásárlást. Vagy olyan szakaszról van szó, ahol nem egy élmény sétálni. Vagy utál sétálni. Nem feltétlenül jelent rosszat.
2022. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan konkrét hely, ahova egy megállót kell mennem, ha nem szállnék fel akkor nem érnék oda időben.


Mindenkinek a maga dolga, hogy miért száll fel, amit viszont nem szeretek (volt rá példa) az az, amikor valaki felszáll, betolakszik középre majd fél perc múlva elkezdi lelökdösni az embereket mert hogy ő leszàll.

2022. júl. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Lusta.

Volt ilyen szobatársam is.

2022. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5: pedig van ennél rosszabb is aki úgy száll fel hogy nem hagyja előtte az embereket leszállni
2022. júl. 20. 10:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Na igen az is igaz.
2022. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sosem szoktam olyan helyzetbe kerülni, hogy csak 1 megállót kelljen menni, de simán felszállnék a buszra, miért ne. sőt le is ülnék, mert utálok állni. Persze kérdés, hogy mennyit kell várni a buszra, mert ha hamarabb odaérek gyalog, és nem kell cipekedni, éppen nem fáj a lábam, nem érzem magam szarul, nem unom azt az útszakaszt, akkor azért szívesen sétálok egy megállót.
2022. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Engem is tud idegesíteni, mikor látom, hogy valaki 1-2 megálló miatt perceket vár a járműre, vagy képes 1-2 emelet miatt liftezni.
2022. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!