Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az alattomos destruktív,...

Ha az alattomos destruktív, de a külvilág felé megjátszottan kedves, meggyőző embereket megtanulná a társadalom felismerni és befolyásuk tekintetében elkülöníteni magától, akkor egy sokkal jobb világban élnénk?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Tehát ha a kártékony egyedeket megtanulná elkülöníteni?

Mit nem mondasz?

Azért ez nem akkora megfejtés, hogy ha a káros egyedeket elkülönítjük, akkor jobb lesz:D Szerintem senkinek sem jutott eszébe, hogy másképp lenne.


Az más kérdés, hogy mit tekintünk destruktívnak. Te kit tekintesz "alattomosan destruktív, de a külvilág felé megjátszottan kedves"nek? Mondjuk mondj 2-3 példát.

2023. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Az biztos:) Más volna hatalmon is dehát sok a butuska aki kis aprópénzért már rögtön szentnek látja az alanyokat:D Majd meg lesz a böjtje ennek is vagy is már alakul.Popcornt bekészítettem és jókat szórakozok mert ezt érdemlik.

Átlagember tekintetében ez a viselkedés pedig ha felismerhetőbb volna akkor nem volna ennyi xar kavarás a munkahelyeken,magánéletben sem.

Elkülöníteni nem lehet az ilyen embert csak nem foglalkozni vele.Hogy is lehetne elkülöníteni?Ez nem az a hely és idő és nem is kell ilyet tenni,csak fel kell ismerni és ignorálni őket.

2023. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez a "popcornt bekészítettem, jót szórakozok" annyira visszataszító duma. Konkrétan azt jelenti, hogy aki írja, az örül más nyomorának... Na, ez pl szerintem rohadt destruktív hozzáállás.
2023. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Mivel a hatalom világszinten kicsiben és nagyban is ilyen emberek kezében van, ez nem megvalósítható.
2023. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy fizikálisan kell elkülöníteni...

elkülöníteni = felismerni és ignorálni

Ignorálni jelentése figyelmen kívül hagyod, mellőzöd.

Ha egyénileg mindenki mellőzi hidd el az már elkülönítés.

Kiesne akkor a munkahelyéről vagy befolyásos pozíciókból.

2023. jan. 31. 09:34
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez a lefele tapos, felfele nyal típusú ember, ezért a vezetők sosem fogják kirúgni az ilyet.
2023. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

3-aska drága ez van:) Nem vagyok az csak elegem van már ebből hogy mindig el van mondva jószándékból hogy nem jó irányba tartunk de még mindig nem értik sokan.Akkor?Mit kéne mondani?Eladják magukat a semmiért gyakorlatilag és aztán megy a csodálkozás ha egyre xarabb minden:DDD

Ez nevetséges és szánalmas.Emiatt mentek és mennek el külföldre rengetegen ami nem is csoda mert nektek jó xar is csak ne legyen fos,igaz?:)

Na ez a destruktív és undorító,nem az akinek elege van ebből és nem kíváncsi erre a színdarabra.

2023. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező,igen az ignorálás a megoldás de nem teszik meg sokan láthatóan:)

Így marad a xar...

2023. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal felismerem az ilyen embereket. Utálnak is, mint a szart. De a többség bedől nekik.
2023. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

7

"Na ez a destruktív és undorító,nem az akinek elege van ebből és nem kíváncsi erre a színdarabra."


De te pont azt írtad, hogy kíváncsi vagy és örömmel nézed...

2023. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!