Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok milyen érzés nőnek lenni?

Lányok milyen érzés nőnek lenni?

Figyelt kérdés
Mit szerettek benne, és mit nem? Mennyire vagytok külsőre/belsőre jó nők?

2023. jan. 31. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%
Nekik iszonyat könnyű, de iszonyat gyengék ezért nehéznek érzik. Szóval mintha egy puha silány zselé lennél a legoptimálisabb környezetben és mégis egy narcisztikus személyiségzavarod lesz amiben azt hiszed áldozat vagy és mindenki szar.
2023. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

1. Pistike, ez nem az anonim pszichopaták klubja, hogy elmeséld mit érzel esténkét.

Amúgy is nőknek szól a kérdés.

2023. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Az első válaszoló incel, aki szerint attól jó a nők élete, hogy válogathatnak szexre palik közül. De próbálna meg ő gyereket szülni pl :D
2023. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Annyiból jó nőnek lenni, hogy ha pasi lennék, akkor nem lenne velem a férjem.

De amúgy szar az egész. Az én környezetem szerencsére nem hímsoviniszta, de sokkal előrébb tartanék az üzleti életben, ha pasi lennék, és ezt nagyon utálom.

2023. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%

2-es vagyok, valószínűleg így értette, ahogy írod. Fogalma sincs a nőkről. Egyik sem akar válogatni szexre a pasik között, és cserélgetni őket, mert érzelem vezéreltek, nem lent hordják az agyukat. Bőven elég egy, ha az jó, akár élete végéig.

De ezt felfogni incelként, kemény dió lehet.

2023. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

A társadalom miatt sz.r és utálom. A karrieremben folyton falakba ütközök, a hozzáértésemet sokszor elbagatellizálják, mert egy nem annyira női pályán dolgozok. Nem a hozzáértésem alapján ítélnek meg. Na meg hányszor kaptam meg, hogy miért nem mosolygok többet, meg utalásokat a kinézetemre, miközben a férfi kollégáimmal sosem történik ilyen, nem is értik, milyen ez.

Egyébként ha csak a biológiai oldalát nézzük, akkor édes mindegy. Nem érzem nőbbnek magam, mint férfinak, mert nekem ez olyan attribútum, mint a hajszín vagy az orrforma. Ezt dobta a gép, csá, ennyi.

2023. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#5 Szerintem a két nem között ilyen téren sokkal közelebb van ez az arány. Vannak férfiak akiknek nélkülözhetetlenek az érzelmek, és olyan nők is vannak akik 50+ férfival lefeküdtek már.
2023. jan. 31. 14:05
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

Semmi extra. Szerintem nem különbözik annyira a két nem, ha jól van szocializálva. Én pl elég "fiús" közegben mozgok, nem tekintem őket külön fajnak, jól kijövünk, hasonló nehézségekkel küzdünk, stb.


És ezt úgy írom, hogy leszakad a vesém, annyira görcsölök a menstruációm miatt 😂 de akkor is, a nagy átlagot nézve tényleg semmi extra.


Jó nőnek tartom magam, egyrészt, mert elégedett vagyok azzal, amit elértem magammal kapcsolatban és sok munkám van magamban kívül/belül, másrészt meg nem okozott eddig gondot annak az érdeklődését felkelteni, akiét akartam. Innentől kezdve elégedett vagyok magammal, mint nő.

2023. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

a hromonrendszer mindent meghataroz. Egyszeru biologia, hogy emiatt: A nok izomzata es csontozata gyengebb. Tehat igen bosszantó nőkent, hogy ha jo eroben is voltam, akkor se voltam pont ugyanolyan eros mint egy velem egy sulycsoportu pasas. Viszont sokkal kitartobb voltam mindig is, de hat a fizikai ero vegessege miatt semmit nem er neha a szellemi kitartas:-).

Ciklikussag a hangulatban (ertsd nemi ciklus) na ezt nem igazan lehet szeretni, legfeljebb megtanulni vele egyutt elni: ferfi nehezen tudja elkepzelni az alabbiakat:

kirobbano energia, tettrekeszseg jokedv...utana fu de mindenkire raugranek, aki jo pasi, majd na hagyjanak mar, utana zabalas korlatlanul, mi a f..sz bajom.van nem tudom abbahagyni, kozben szolnak hozzam egy jo szot es vagy elbogom magam vagy leuvoltom aahajat a fejerol...pedig nem akarattal teszem.utana meg hu lerohad az alhasam es ja megjött. A premenstruacios zsindroma meg egyenesen halal. (olvass utana a tuneteknek es minden honapban egyszer par napig...).

Ja es persze ha megjön a menszesz. A tampon es a betet is kellemetlen, az egyiket gusztustalan betenni es kivenni a masiknal meg olyan mintha folyton pelenkaban lennel erzed ahogy csorog beloled kifele a ver, bluggyan ki a levalo nylkahartya. reggelre nem tudod elazol-e..a szexnek ilyenkor lottek. Igaz jo igy is, csak szegeny pasik usznak a verben meg lehet utana mosni mint egy horrorfilm utan. Jol meg kell gondolnod hova mesz szorakozni, sportolni..peldaul meztelenuo szaunazni menszesszel hat ize. Es ezt minden evben 28 naponta...raadasul sok no a peteerest is megerzi olyankor is par napig faj szur a petefeszke. Igazabol szivas.

Mindig biztattam a ferfiakat probaljanak ki 3 napot valami tena betettel vagy akar az olcsobb noivel. ugy 3 orankent locsoljanak bele egy kupica vizet majd ugy 4 orankent cserwlgessek a budiban es ejjelrw is hagyjk bugyogoban. Utana 4 nap muova nyilatkozzanak miert faj a nok feje menszeszkor🤣.


Viszont a nemi ciklus egy valamire jo, hogy igy nokent adott a gyerekvallalas is. Vagyis a kihordasa. Hat az se semmi erzes. A hanyingeres majd kivanos reszek hormonalis atlkulas es a test merhetetlen eltorzulasa. Sok ferfi el se tudja kepzelni hogy 9 honap alatt annyit valtozzon a teste a verkeringese az anyagcsereje es a homronrednszere mint szegeny nonek. Egy pasi persze hu de hat ez csk a hizasrol es utana a szivem keptelen vagy viwszafogynirol szol, de nem. A szoptatas az fura...van aki szereti van aki nem. Teny hogy nulla erotikaja van. a szules is eleg vad. Az ember azt hiszi belehal...de nem.



A legnagyobb jo nokent az az empatia magas szintje. Ennek is hormonalis alapja van. Es en speciel szeretem jobban aterezni masok oromet es banatat is. Szeretek segitokesznek lenni. A muotitasking kepessege is egy aldas. Enelkul egy no nem nő.


Ha valaki nokent kepes a testet elfogadni (a folyton mindennek nekiutodo csipojet es a lengo rezgo majd logo mellett) es ferfiakat nem veszi halap komolyan, amikor hormonvezerelten a noi test lattan nylatcsorgatnak, akkor meg lehet a szep ruhakat, sminket, ringo jarast es flortolest is elvezni a noi letben.


Viszont a hazai ferfiak tobbsege meg most is himsoviniszta paraszt, akik mellett a nok hamar leharcolodnak, es kiegnek. Tarsdalmilag be vagyunk skatulyazva, igaz kevesbe mint mondjuk 50 eve. Az gelhaborito, hogy ugyanolyan beosztasban ugyanazon munkahelyen is a no fizetese kevesebb mint a ferfie. Tehat emiatt nem szeretek no lenni.


Amugy ezt valahol kamaszkorban kell elfogadni. Azoknak akiknek nem sikerul ok lesznek inkabb leszbik, aszexualisok, vagy egyszeruen verfeministak (koszonjuo nekik en elismerem a munkajuk).


Milyen erzes egyszeruen hol jo hol nem.

2023. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
3%
Az előző válaszoló nagyon pontosan leírta amúgy :D
2023. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!