Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés az számodra...

Milyen érzés az számodra amikor el érsz egy célt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
2023. jan. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meddig tart ez a jó érzés nálad?
2023. jan. 27. 02:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Függ a cèl nagyságától.
2023. jan. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Nálam pl menekülés szokott hasonlo lenni.

Pl külföldön rossz sorom volt, magány, pénztelenség, pánik a munka mellett, a barátom hanyagolt, csífoltak a haverjaival, hajnal 2 kor kellett kelnem meloba mert arra nem volt tömegkozlekedés és 3 óra volt gyalog az út.

És szoval mikor hazajöttem a nagylakásomba, és nem csúfol senki es nem kell kínlódnom a meloval, és minden rendben volt lelkileg, kb 1 hónapig voltam boldog míg nem tört rám megint a magánydepresszio.


Most meg toxic kapcsolatból léptem ki, nemrég dobtam a barátom aki aljas volt, most még élvezem hogy senki nem zaklat, nem szól be, de már kezdem érezni hogy csak a munka bolt az életem és jön a depi lassan megint.(megint 1 hónap kvázi az öröm csak)

Vagy amikor itthon lett munkám és szuper a kollektíva, oda nagy örömmel jártam be az elején, azt is kb 1 hónapog élveztem, azután már csak a munkabér miatt megyek be dolgozni, befásultam, unom, meg sok is azaz 8-17 ig, igy életem sincs, bolt vacsi fürdés alvás a hétköznapjaim. De még gyűjteni sem tudok mert csak hónapról hónapra elég ill arra se.


Vagy olyanok hogy meglett a diploma, vagy versenyeket nyertem nem egyszer pl rajzzal, meg ruhatervezésekkel stb, vagy meglett a jogsim, ezek az örömök talán csak 1 hétig tartottak.

2023. jan. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
*csúfoltak
2023. jan. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ebben az országban nem nagyon lehet célt találni. Ha itt erre gondolok, akkor szinte csak ürességet érzek.
2023. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
47%
Megnyugvás.
2023. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Függ attól, hogy mekkora a cél, mennyire összetett, mennyi időt vesz igénybe, mennyire sok erőfeszítést igényel, vagy mennyire léptet ki a komfortzónámból.

Érzésileg elsősorban elégedettség, megkönnyebbülés.

2023. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!