Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért reagálnak ennyire...

Miért reagálnak ennyire különbözően a nők és férfiak, ha melegeket/transzot látnak?

Figyelt kérdés

(Most nyilván azokról beszélek, akik egyáltalán reagálnak).


Saját tapasztalataimról beszélek. Nyilván beszólnak kevesen mernek a való világban, de néha beszólnak - jobbára 40 feletti – férfiak, sokszor meg pofát vágnak, mosolyognak. Általában ezen sem akadok fel, tudom, hogy ez egy borzasztóan elmaradott ország, és hát az emberek többsége nem épp egy zseni.

Viszont nő sosem szólt be, sőt egy szűk réteg kifejezetten kedves, támogató (főleg 30-40 éves nők). Fogorvosnő, asszisztensek stb. Vagy váróteremben, boltban rám köszönnek idegen nők, sokszor mintha anyáskodóak is lennének.



2023. febr. 1. 10:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
14%

#13

Ha belegondolsz, hogy régen követendő példa az volt, hogy több nyelven beszéltek az emberek, tanultak voltak, hangszeren játszottak, illemtudat stb, ma meg az, hogy pucsítós képekkel meg bziskodással adják el magukat az emberek…siralmas.

2023. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
16%

14: igen, számomra is megdöbbentő, hogy mennyi mocsok ömlik a közösségi felületekről és az a legborzasztóbb, hogy ezeket ezrek lájkolják, ezeket példaképnek tekintik és a fiatalok ezekhez akarnak hasonlítani miközben észre sem veszik, hogy ez nem jó!!


Nekem nem azzal van bajom, h valaki meleg vagy transz és nem fogom érte leköpni az utcán, vagy kigúnyolni vagy pofákat vágni, de ne állítsák már be ezt valami olyannak, amire büszkének kellene lenni vagy mindenhol nyíltan mutogatni kéne, mint egy bazári majmot!


Szerintem a nemi hovatartozását mindenki tartsa meg a négy fal között magának meg a párjának és akkor nem lesznek olyan férfiak sem, akik az utcán beszólnának nekik.


Nem illendő megbotránkoztatni másokat és a heteróknál sem tetszik, ha idegenek előtt nyalják-falják egymást, mert ez magánügy és nem közügy!

2023. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
12%

Ott van pl. Lady Dömper! (Láttam videón a Youtube-on.)


Fellép a helyén, a bzi bárban szépen kisminkelve, női ruhában és parókában.

Kiéli magát a szerepében a megfelelő helyen és a megfelelő időben.

Majd, amikor vége a shownak/éjszakának, akkor leveszi, normálisan átöltözik és mint egy hetero, elmegy a Sparba vásárolni.


Őt nem is éri atrocitás.


Így kellene viselkedniük a többieknek is: tiszteletben tartani a hagyományos értékrendű társadalom szabályait.


Mert normálisan attól még lehet viselkedni, hogy valaki bzi vagy transz.

Ez nem jogosít fel senkit az utcai polgárpukkasztásra aztán meg az értetlen csodálkozásra, hogy de hát xy beszólt érte....

2023. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

16:


édes istenem, neked aztán tényleg fogalmad sincs semmiről, összemosol mindent mindennel.


Lady Dömper meleg és traszvesztikaként lép fel. kinek kéne így viselkednie? a transzoknak? akik rossz testben születtek? zavar, h 2 különböző dolog?


"tiszteletben tartani a hagyományos értékrendű társadalom szabályait."


:D


a magyar nem hagyományos értékrendű, hanem egy szolgalelkű frusztrált, borzasztóan elmaradott, tájékozatlan társadalom, ami éppen 13 éve tűri, hogy szétlopja a fidesz maffia.


de sztem fejezzük is, be most is bebizonyosodott, h a magyarok ebben az témában (is) olyan szinten tájékozatlanok, h hihetetlen.

mondjuk te legalább normálisan írsz, ellentétben azzal, aki pl, a 11est írta: ő még beképzelt is amellett, hogy fogalma nincs a témáról.


talán nem véletlen,h ilyen helyzetben van az ország: tájékozatlan, beképzelt homo- transzfób prolikból nehéz is értelmes országot összehozni.

2023. febr. 1. 12:33
 15/28 anonim ***** válasza:
15%

17-es: szerintem te nem értetted, hogy mit írtam és mire akartam kilyukadni a 16-os hszólásomban..., de mind1, hagyjuk!


Szerinted úgyis mindenki hlye, csak te nem, ugye?! :D

2023. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
21%

#18

Igen, bizonyos értelmi szint alattiakkal kár leállni vitatkozni, mert észérvek helyett úgyis csak a “buta vagy, hlye vagy, beképzelt vagy stb” óvodás gyermek szintű visszavágásokkal tud élni. Ennél magasabb szinthez nincs esze.

2023. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
4%

19: igen. Viselkedni kéne, csak nem tud. De ami a legfőbb baj, hogy nem is akar...


Kérdező!


Ha ennyire rossz véleménnyel vagy hazánkról, meg a magyar népről, akkor nyugodtan költözz külföldre, ott sokkal romlottabbak a közerkölcsök és ezért könnyebb lesz beilleszkedned is.


De ne szapuld azokat, akik itt vették a fáradtságot és válaszoltak a kérdésedre, te meg cserébe jól lehlyéztél mindenkit, sőt egy egész népet.


Te ezek szerint nem magyar vagy.

2023. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, nyugodj meg 1-2 frusztrált retardált bombáz itt a válaszaival akár több accountról. Így szokták csinálni twitteren, tiktokon mindenhol. Néhány fiókból generálnak milliós hozzászólást, hogy úgy tűnjön sokan vannak. Közben meg ők a kisebbség. Az elfogadó emberek meg a többség.
2023. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
28%
#21 amikor már totál abszurd elméleteket gyártasz, csak hogy úgy érezd, igazad van…
2023. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
13%
22: szerintem a 21-es és a kérdező ugyanaz, különben miért írt volna ilyet?! :)
2023. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!