Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért gondolják...

Az emberek miért gondolják egy munkahelyen hogy egy munkahelyi csalás csak mást érinthet de őket soha? Aztán amikor ők is sorra kerülnek akkor megy a vonyítás

Figyelt kérdés

Mindenki látja hallja tudja hogy fekete és szürke foglalkoztatás zajlik, hogy minimálbérre vagy arra sincsenek egyesek bejelentve és aztán vagy ki lesznek fizetve vagy nem. És ha nem, akkor megy a vállvonogatás hogy jóóóó őt átverék de ENGEM engem aztán biztos nem fognak.

És aztán előbb utóbb mindenki sorra kerül. Ma ezt verik át holnap azt, holnapután mindenki megszopta.


Miért gondolják egyesek hogy mindenki rá fog b**szni de egyes-egyedül ők lesznek a kivételek?


2023. febr. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Mert naívak.
2023. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És megy a melldöngető fogadkozás hogy ha engömet is átvernek akkóóóóóóó feljelentem bepörlöm kinyírom felrobbantom. Aztán a néma kuss. tenni már senki se tesz semmit, ha átverik lenyeli, vagy csendben eloldalog.
2023. febr. 1. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

De ez konkrétan így működik. Ismerős ennél bagatelebb dologban is nyert pert cég ellen (allasinterjúra ment, 3 órát váratták, kiszámlázta szaktanácsadás címszó alatt az óradíját a cégnek, a cég meg nem akarta kifizetni... bevasalták rajta).


Azt bárki tudja csekkolni, hogy milyen a foglalkoztatási formája. Ha ez eltér a szerződéstől, az már munkaügyi per és félni sem kell, hogy elveszted.

2023. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alapítványi iskolás őrült
2023. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!