Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyük, ha a szomszéd...

Mit tegyük, ha a szomszéd kutyája folyamatosan vonyít?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap, napközbe de a ami a legidegesítőbb, hogy este 10 és utána vonyít! Mit lehet ellene tenni? Ha szólni akarok mit mondjak? Eléggé jó a kapcsolatunk, de ők mégis mident túlgondolnak, és csak mi vagyunk a rosszak, ha mondjuk hogy zavar! Apám is dolgozik, én iskolába járok, és nem tudunk egyszerűen aludni!

2022. dec. 9. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem ertem az ilyen gazdakat basszus, oket hogy nem zavarja?

Meg kell neki mondani, hogy csinaljanak a kutyaval valamit, mert ez kibirhatatlan, igy, egyszeruen.

2022. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Hangszigeteled a nyílászáróidat és meg van oldva.

Aki fáradt, álmos, és aludni akar, annak egy monoton vonyítás valahonnan odakintről nemhogy zene füleinek, de inkább meg se hallja.

2022. dec. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Te se eltel meg allandoan ugato kutya mellett 2-es, az tuti.
2022. dec. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Az biztos, hogy valamilyen modon a gazda a felelos erte, mert egy jo hangulatban levo, nem elhanyagolt kutya nem szokott allandoan vonyitani. Ezert nem ugy kell megkozeliteni a problemat, hogy "szomszed, hallgattassa el a kutyajat!", mert ha a kutya rossz hangulatban van, akkor nem lehet parancsszoval elhallgattatni. Szerintem az mukodne legjobban, ha eloszor is kerulo modon kipuhatolnad, milyen korulmenyek kozott tartjak a kutyat. Ha peldaul megkerdezed oket, meg tudnak-e baratkoztatni veled a kutyajukat, akkor nem fognad annyira ellensegesen reagalni, mintha a biralattal kezded, es igy szormenten ki tudod deriteni, mennyire es hogyan foglalkoznak a kutyaval, viszik-e egyaltalan setalni, stb. A te szempontodbol egyaltalan nem lenne rossz, ha a kutya hozzad szokna, mert akkor egy ido mulva mar te is meg tudod majd nyugtatni es lecsillapitani.
2022. dec. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Nébihnek írni
2022. dec. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Jogi útra kell terelni. Nem vicc, tapasztalat, általában ez az ami megoldja a problémát.
2022. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Jó volna tudni, mit foglalkoznak a kutyával, hogyan tartják.
2022. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Méreg
2022. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy lehet, hogy a saját gazdáját nem zavarja.

Nekünk is a szomszédban volt egy éjjeleket átüvöltő kutya. Elköltöztünk, hát kifogtunk még egyet. Ráadásul ez a kutya be van zárva egy kennelbe, egész nap nem látni, mert ki sem jön a házából. A gazdája egy öreg néni, soha nem láttam, hogy kiment volna hozzá, de csak eteti valamikor, ha még eddig nem halt éhen a kutya. De minden este nekiáll visítani, tuti a néninek sír, mert az ablakot ugatja ilyenkor. Nem értem, hogy bírja ki, hogy nem nézi meg mi van vele. Állítólag fél a kutyáktól meg a sajátjától is. De akkor minek van neki? Házőrzésre sem jó, mert kistestű és egy max 1m2 kennelben van szerencsétlen...

2022. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6%
Helyedben én is elkezdenék vonyítani, így egy idő után tudnék kommunikálni a Hunddal. Ez mindenki számára gyümölcsöző kapcsolat lehet.
2022. dec. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!