Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhatnék érettebbé?

Hogyan válhatnék érettebbé?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.Ma történelem órán az inkvizícióról volt szó és én elkezdtem aggódni amiatt,hogy mi lesz,ha elnevetem magamat.Milyen kínos lenne már az.És elnevettem magamat és vagy úgy negyed órán keresztül nevettem(nem hangosan,mert amennyire tudtam elfojtottam).Engem valahogy hidegen hagy mások sorsa.Szinte semmibe sem veszem mások sorsát.Sokszor van úgy,hogy megpróbálok felvenni egy együttérző arckifejezést amikor valami szomorú dolgot mondanak nekem.De nem érzek másokkal együtt.Már kérdezték meg tőlem,hogy "téged amúgy nem érdekel,az,hogy egyest kaptam"?És nem érdekel.Bármi is történik másokkal az hidegen hagy.Teljes mértékben hiányzik belőlem az empátia.Az empátia hiánya pedig éretlenség.Úgy érzem,hogy érzelmileg nem vagyok egy szinten a kortársaimmal és hogy hiányzik belőlem valami(több valami és azokról azt se tudom mik lehetnek).


Tisztában vagyok azzal,hogy az inkvizíció szörnyű volt,de nem érzem szomorúnak magamat miatta.



2023. febr. 1. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
az oké hogy nem érzed szomorúnak magad miatta de ebben mi a vicces?
2023. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2023. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondanám,hogy az idegesség miatt nevettem és nem amiatt,mert viccesnek találtam.
2023. febr. 1. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
2023. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!