Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy derítsem ki valakiről...

Hogy derítsem ki valakiről hogy meleg? Vagy van- e rá hajlama?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Kanadában van/volt egy "b#zi-szenzor". Szexi férfi képeket mutogattak a férfiakban, miközben vizsgálták az agyukat, pulzusukat, mindent. Vidd el egy ilyen vizsgálatra. ;)
2023. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek. Buta kérdésre nem vagyok kíváncsi.
2023. febr. 1. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez abszolút normális válasz volt. Kanadában így szűrték a homoszexuálisokat, nem rég derült rá fény.


Egyébként nem tudsz valaki így tesztelni itt, szerintem. Ha titkolja és szégyelli az identitását mindent meg fog tenni, hogy ne derüljön ki.


Amit csinálni tudsz, hogy elemzed azokat az embereket, akik 100% melegek. Figyeld meg a mimikát, a szemmozgást, a tekintetet, a testbeszédet, az ajkak használatát, az artikulációt beszéd közben, a kézmozgását. Én így tudom megérezni, ha valaki meleg, a non-verbális kommunikációból.

2023. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha 100 %-os biztossággal akarod tudni, kérdezd meg (ha bejössz neki és/vagy bízik benned elmondja). Ha nem mered, akkor marad amit a hármas ír. Bár melegként mondom, nálam ez nem teljesen működik. Akit melegnek gondolok, az az is, de néha olyanokról is kiderül, akit kőheterónak gondoltam.
2023. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele!

Ha megbízik benned, akkor idővel elárulja.

2023. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Vidd el Kanadaba nászútra, ott kiderül.
2023. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem hisztek nekem, itt olvashattok róla:

[link]


#1-es voltam. Kár, hogy lepontoztok, miközben csak tényekről beszélek.

2023. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
7: felpontoztam az egyest. De nem akarsz egy kérdést írni arról,hogy miért foglalkozol ennyit idegen által adott pontokkal?
2023. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!