Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lánynak van nagyon sok személyisége ezáltal nagyon sok emberrel jól el van? Ti ismerkednétek egy nagyon kis kényes, nyalis lánnyal?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem én vagyok az

2023. febr. 2. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, én ezeket az embereket nem tartom őszintének, legalábbis bizalmatlan lennék velük. Tényleg jól kijövünk, vagy ez csak az ő érdeke, hogy így érezzem? Szóval aki ilyen ember és ismerem, általában nem tudom és nem is akarom közelengedni magamhoz.


Másodszor, szerintem valahol én is ilyen vagyok, mindig sok különböző emberrel megtalálom a hangot stb. De sokan érdekembernek, vagy kétszínűnek tartanak az utálóim közül - ami valahol jogos, ha belegondolsz, hisz én is így látok kívülről embereket.


Ez egy kétélű penge, de tulajdonképpen mindenkinek több arca van: otthon, 1-es baráti körben, 2-es baráti körben, munkahelyen, egyetemen stb. Ez teljesen természetes egyébként.


A nyalis, kényes kérdés nem tudom, hogy jön ide, de a válaszom nem.

2023. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha
2023. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerkednék vele.
2023. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!