Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek erős, tömény bagószaga...

Akinek erős, tömény bagószaga van az hogy nem érzi?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki találkozott már olyannal, akitől az egész helyiség pillanatok alatt megtelik fojtó büdös bagószaggal.

Ők hogyan nem érzik azt a fojtó oltárira büdös szagot?



2023. febr. 3. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem hozzászokik a szaglása. Ugye folyamatosan szívja be a meleg, büdös füstöt teljesen tömény állapotban.
2023. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A saját szagát senki nem érzi, mert hozzászokunk.
2023. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
A szaglásérzék hamar "telítődik". Ha egy büdös WC-ben vagy, akkor 5 perc után már nem érzed büdösnek. Ha parfümöket szagolsz a boltban, akkor úgy 3 parfüm után már nem érzed a parfümök illatát, azért van kirakva kávé. Testszaggal ugyanez, aki izzadt vagy szarszagú vagy dohányszagú, a sajátját már nem érzi.
2023. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokott az lenni pl hogy sokat vagyok a konyhában nem érzem hogy kajaszag van. Kimegyek 1 órára, visszamegyek érzem. Ha a bagósokat rátennék oxigénpalackra 1 órára, lehet utána észrevennék a szagukat.
2023. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt hozzászokik az orra.


Másrészt nem hiszem hogy érdekli.

2023. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele van vele a tüdeje, nyálkahártyája, nem érzi, hozzá van szokva.
2023. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Az a legjobb, ha mindez még a főzött kávé szagával is párosul. Volt már, hogy fölém hajolt egy tanárom magyarázni, azt hittem, hogy ott fogom magam elokádni.
2023. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Mivel alapból szívja azt a büdös bagót ezért az orra már hozzá van szokva viszont akinek ez büdös,nem dohányzik annak büdös.2 intenzív dohányos nem fogja érezni egymáson a büdös bagót,mert megszokták.
2023. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Dohányosként írom hogy hosszútávon annyira hozzászokunk a cigiszaghoz hogy nem fogjuk megérezni se másokon se saját magunkon.
2023. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 éve dohányzom, magamon nagyon érzem, másokat nem szagolgatok.
márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!